Polska scena techno zyskuję nową wytwórnię POSŁUCHAJ

Zapowiedzi

Już na początku nowego roku wystartuje kolejna rodzima wytwórnia muzyki techno - Lost In Ether poszerza swoją działalność o label. Czyje numery ukażą się jako pierwsze?

Lost In Ether dało się poznać w ubiegłym roku jako jedna z najciekawszych platform podcastowych w naszym kraju. Miksy od artystów wyselekcjonowanych przez Concept Of Thrill (Paweł Zawadzki) oraz Dorotę Smyk przedstawiały świeże spojrzenie na muzykę elektroniczną. Dla Lost In Ether nagrywali m.in. Luigi Tozzi, VSK, Głós czy nAX_acid.


Concept Of Thrill
Od nowego roku Lost In Ether rozszerza swoją działalność o wytwórnię muzyczną, na łamach której w 2016 roku usłyszymy EPki takich artystów jak m.in. Michał Wolski, Hydrangea, Farceb, Agnosia czy duet Energun. W styczniu ukaże się wydawnictwo pt. „Motionless”, autorstwa założyciela projektu, Concept Of Thrilla oraz reprezentanta Technosoul, Michała Wolskiego. To wydanie będzie zawierać dwa oryginalne utwory wraz z remiksami.
Fragmenty niezwykle przestrzennych i hipnotycznych remiksów możecie posłuchać już teraz. Pełna EP będzie dostępna już wkrótce w popularnych muzycznych sklepach internetowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Michał Wolski & Concept Of Thrill – Motionless [Lost In Ether rec.]

Data wydania: 01.2016

Tracklista:
01. Motionless (Original Mix)
02. Motionless (Concept Of Thrill Remix)
03. Våningen (Original Mix)
04. Våningen (Michał Wolski Remix)

Jeśli brakuje Wam tego typu brzmień, to przypominamy, że utwór Concept Of Thrill – „Escapism” znalazł się na naszej kompilacji MUNOCUDY Polskiej Muzyki Elektronicznej 2.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →