Lost Festival: zgub się w Pałacu Debrznica!

Eventpromo

Legendarny pałac w Debrznicy znów wypełni się dźwiękami muzyki elektronicznej. LOST powraca po raz pierwszy w formie festiwalu. Zapraszamy na LOST Festival.

Debrznicki Pałac to budowla z połowy XIX wieku, położona w połowie drogi pomiędzy Poznaniem a Berlinem, nieopodal słynnej na całą klubową Polskę i Niemcy wsi Garbicz. To właśnie tam odbywają się afterki po jednym z piękniejszych polskich festiwali. – Garbicz Festival.

Pałac w Dębrznicy

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Działa tam ekipa Between_us, która już od 14 do 16 czerwca zaprasza na LOST Festival – imprezę, która w pełni pozwoli Wam poczuć klimat tego niezwykłego miejsca. Zobaczcie, co tam na Was czeka:

Mistyczne doświadczenie, spotkanie z duchem lasu, ziemi i światła. W pięknych okolicznościach przyrody, na trzech scenach, w tym jednej pod chmurką, w doborowym towarzystwie

– zapowiadają organizatorzy.

Pałac w Dębrznicy

Oprócz lineupu, w którym znajdziemy wiele ciekawych nazwisk, jak choćby: Jimi Jules, Terr, Sascha Cawa czy SIOPIS na miejscu czeka nas pole biwakowe na „cięższe chwile i regenerację”. Dodatkowo, czwórka najciekawiej przebranych uczestników, ma szansę zdobyć wejściówkę na Garbicz Festival. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu FB.

LOST FESTIVAL 2019 LINE-UP

Jimi Jules, Terr, Sascha Cawa, SIOPIS, INKAA & THE VULVERINAS, Annett Gapstream, Christian Bauer, DANIELD, Dario, Die Phil, Dj Double C., DESH, Eklektik, Fresh, GIUDA, Hannai, Kedar, Lucas Biel, Marcus Schmidt, Matt Bone, MAQ, Mr. DARK, P.R, RocPlus, SIMON SETT, StaylStan, Teem, TOM DA GROOVE, Tonomat, Trebor Hagen, WRX, Zwei Sommer

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →