LOST Festival i Before LOST przeniesione

114
Festiwale News
Before LOST i LOST Festival przeniesione

W świetle ostatnich zajść epidemiologicznych, organizatorzy zmuszeni są podejmować najbardziej drastyczne kroki. Właśnie dotarły do nas kolejne smutne nowiny z Polski o wydarzeniach LOST Festival i Before LOST.

Imprezy na świeczniku

Nie czarujmy się, sytuacja w naszym kraju jest niezwykle niesprzyjająca organizatorom imprez. Po wielkiej aferze spowodowanej Big Boat Party, która swój finał znajdzie najprawdopodobniej w prokuraturze, kolejne imprezy zmieniają swoje daty. Widmo COVID-19 zatacza coraz szersze kręgi. Zarażone osoby to wielki problem dla wszystkich uczestników, a co za tym idzie i włodarzy wydarzeń. Więcej na temat obecnej sytuacji przeczytacie w naszym tekście, który znajduje się pod tym adresem, a tymczasem śpieszymy donosić o najnowszych, smutnych wieściach z kraju.

LOST przesilenie 2020

Before LOST i LOST Festival przeniesione

Lost i Before Lost jeszcze do niedawna były jednymi z najlepiej zapowiadających się wydarzeń tego lata. Wydarzenia w urokliwych okolicznościach przyrody – w Pałacu w Dębrznicy, odbyć się miały już niebawem. Dzisiaj poznaliśmy oświadczenie organizatorów, w wyniku którego obydwa eventy przełożone zostaną na przyszły rok:

Najdrożsi! Z żalem w sercu informujemy, że w związku z zawieruchą epidemiczną, która nie chce się uspokoić, postanowiliśmy nie narażać nikogo na ryzyko z nią związane i przenieśliśmy imprezy LOST na następny rok. Wierzymy, że do tego czasu sytuacja ulegnie diametralnej poprawie.

Tym samym ogłaszamy że:
B4 LOST odbędzie się w dniach 19-21.03.2021,
LOST przesilenie zaplanowaliśmy na 04-06.06.2021.

Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność.
Niebawem wznowiona zostanie również sprzedaż kolejnych biletów.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy w trakcie przygotowywania cyklu mniejszych, a tym samym bezpieczniejszych imprez poprzedzających przyszłoroczne wydarzenia. Szczegóły niebawem…

Prosimy o wyrozumiałość.

Do zobaczenia wkrótce…

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.