Loraine James zapowiada debiutancki album pod nowym aliasem 

Fot. Materiały promocyjne
News
Nowe wcielenie Loraine James

Loraine James wyda album pod nowym pseudonimem. Brytyjka udostępniła właśnie swój najnowszy singiel pt. 17°C

Nowe wcielenie Loraine James

Loraine James zapowiedziała swój debiutancki album pod ambientowym pseudonimem Whatever the Weather. To właśnie pod tym szyldem artystka wypuści album zatytułowany po prostu Whatever the Weather, z którego pochodzi utwór 17°C. Do kawałka powstał teledysk, który wyreżyserował Michael Reisinger. Klip możecie sprawdzić poniżej:

Whatever The Weather – 17ºC 

Na Whatever the Weather trafi w sumie 10 utworów. Tytuł każdego utworu pochodzi od innej temperatury i ma na celu odtworzenie nastroju, jaki ona wywołuje. James powołuje się na Chino Moreno z Deftones i Mike’a Kinsellę z American Football jako inspirację dla swoich partii w swoim nowym projekcie. W zeszłym roku James wydała znakomity album Reflection, który znalazł się w wielu zestawieniach na najlepszą płytę roku 2021.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Loraine James – awangardowa estetyka i wrażliwość

Pochodząca z północnego Londynu Loraine James to elektroniczna artystka i producentka z bogatym materiałem wydawniczym, która sama przyznaje się do tego, że wielbi takich artystów jak Aoki Takamasa, Telefon Tel Aviv Toe. James to mistrzyni w tworzeniu organicznych tekstur za pomocą nieorganicznych środków. Bez wysiłku łączy elektronikę i IDM z fragmentami jazzu i ambientu, a wszystko to opakowane w kluczową dla artystki awangardową estetykę i wrażliwość.

Loraine James Feat. Eden Samara – Running Like Tha

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →