Loraine James i Rebecca Smith przygotowały intrygującą instalację audiowizualną

Fot. Materiały własne
News
Loraine James przygotowała specjalną instalację

Z okazji Dnia Kobiet Loraine James i Rebecca Smith zaprezentują projekt, który zmusi nas do przemyślenia równości płci w przemyśle muzycznym.

Loraine James wraz z Rebekką Smith z instalacją na Dzień Kobiet

Loraine James i artystka multimedialna Rebecca Smith stworzyły wspólnie nową instalację audiowizualną. Jest ona częścią All Things Equal – nadchodzącego wydarzenia organizowanego przez kreatywną organizację charytatywną Brighter Sound w Międzynarodowy Dzień Kobiet (8 marca) w Depot Mayfield w Manchesterze. Celem tego wydarzenia jest zaprezentowanie nowego manifestu na rzecz równości płci w przemyśle muzycznym.

Loraine James i Rebecca Smith przygotowały intrygującą instalację audiowizualną
Both Sides Now/ fot. Materiały prasowe

Jak opowiadają obie artystki, manifest jest wynikiem pięciu lat pracy nad inicjatywą Brighter Sound’s Both Sides Now, która dąży do długotrwałej zmiany w zakresie ról, reprezentacji i uznania kobiet oraz osób płci zmarginalizowanej w muzyce. List otwarty zawiera wnioski i zalecenia zawarte w manifeście. Podzielony jest na pięć kluczowych obszarów: edukacja, rozwój talentów, muzyka na żywo, rodzicielstwo i przywództwo.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Loraine James Będą też występy DJ-skie i spoken word

Na imprezie inauguracyjnej 8 marca, czyli w Dzień Kobiet, będzie można zobaczyć instalację Rebekki Smith, której towarzyszyć będzie ścieżka dźwiękowa stworzona przez Loraine James oraz „spoken word” Princess Arinola Adegbite.

To była wyjątkowa okazja, by przyjrzeć się muzyce w innym kontekście i rozwijać pomysły u boku artysty wizualnego. Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak będą razem pracować

– powiedziała Loraine James.

W trakcie premiery, która rozpocznie się o 19:00 a potrwa do północy, wystąpią również DJ-e, w tym Girls Don’t Sync i Shannen SP. Wydarzenie będzie rejestrowane na kamerach, dzięki czemu będziemy mogli je później zobaczyć na platformie YouTube.

All Thing Equal – trailer

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →