Londyński Printworks prezentuje program na jesień i zimę

609
News
Londyński Printworks prezentuje program na jesień i zimę

Amelie Lens, Peggy Gou, Bonobo, Goldie... Sprawdź program legendarnej już miejscówki Printworks, godnego konkurenta Fabric.

Printworks, Londyn

Printworks to olbrzymi obiekt, mogący pomieścić nawet 5 tysięcy osób (w głównej sali 2,5 tysiąca), który w „sezonie” niemal każdego weekendu zmienia się w jeden z najciekawszych klubów techno, house i drum and bass na świecie. Wszystko to w niesamowitych wnętrzach industrialnej starej drukarni.

Niektóre imprezy z gwiazdami największego formatu były już transmitowane w sieci. Jeśli sety te narobiły Ci smaku na rave w Londynie, to Printworks ogłosił już kilka mocnych punktów swojego programu na ostatnie miesiące 2019 roku.

PRINTWORKS LONDON A/W 2019

printworks

28.09 / Printworks Opening

PRESS HALLS: Amelie Lens, Nicole Moudaber, Nastia, Luigi Madonna, B.Traits, Sofia Kourtesis, Blasha & Allatt
DARK ROOM: Farrago, Milo Spykers, Blasha & Allatt, Kiara Scuro, Øliver b2b Faux Naif

04.10 / Printworks Presents

PRESS HALLS: Hunee b2b Antal (extended set), Motor City Drum Ensemble, Ceri
DARK ROOM: Orpheu The Wizard, Interstellar Funk, Kettama, Red Greg, Body Hammer (Scott Fraser & Joe Hart), TSHA

05.10 / 25 Years of Metalheadz

PRESS HALLS: Goldie, David Rodigan, DJ Zinc, Fabio & Grooverider, Doc Scott, Randall, DJ Storm B2B Flight, Om Unit, Special guests – My Nu Leng & Dread MC
DARK ROOM: Benny L, DLR, Artificial Intelligence, Zero T, Nymfo, Ant TC1, Grey Code, Scar, GQ, Codebreaker, Visonobi, LowQui

11.10 / Don Diablo Forever Album Tour

Don Diablo

12.10 / The Hydra

PRESS HALLS: Bonobo (DJ Set), Omar-S, Leon Vynehall, Mister Saturday Night, Nubya Garcia (DJ Set)
DARK ROOM: Clap! Clap! (live), Auntie Flo, Julio Victoria, Maryisonacid b2b Dauwd (African Acid is the Future), Tash LC

13.10 / Patrick Topping Presents Trick

PRESS HALLS: Patrick Topping, Len Faki, Roman Flügel, Paul Woolford b2b Melé, K-HAND, Elliot Adamson
DARK ROOM: Prospa, Rebuke, Patrick Topping B2B Elliot Adamson, NANCY Live, Alex Virgo, Man Power

19.10 / South West Four presents 20 Years of Together

PRESS HALLS: Alison Wonderland, Carnage, Flux Pavilion, Mastadon, Netsky, NGHTMRE, Nina Las Vegas, Virtual Riot, What So Not
DARK ROOM: Relentless Showcase: (Virus Syndicate, Atrip, Sikora b2b Baitz b2b JAVAX) ERGH Showcase: (Hukae, Nightmare & Oni, Gurnzila b2b Poklypz, Stinkahbell b2b Sh?m) CRFTD Showcase: (Wide Awake, Medcraft, Kaiba, Bloumun), Ryan Spicer – Duckworthsound

25.10 / The Hydra

LIVE HALL: Daniel Avery, Seefeel perform ‘Quique’ Live, Kelly Lee Owens (DJ Set) & Jon Hopkins (DJ Set)
DARK ROOM: Kiasmos (DJ Set), Lone, Nathan Fake (DJ Set), Khotin (live), LNS

02.11 / Gou Talk

PRESS HALLS: Peggy Gou, Octave One (live), HAAi, Romy, DMX Krew, Special Guest: Derrick May
DARK ROOM: I:Cube (live), Suzanne Kraft, Deniro, DJ Richard, Hiver

09.11 / Sulta Selects

PRESS HALLS: Denis Sulta, Special Guest: TBA, Gerd Janson, Skatebård, Eclair Fifi, Virginia, Tijana T
DARK ROOM: Prins Thomas, Ryan Elliott, Jennifer Cardini, Denis Sulta b2b Virginia, Leo Pol (live), Darwin, Manami

16.11 / 25 Years of Bugged Out!

PRESS HALLS: Dusky, Erol Alkan, Green Velvet, Holly Lester, Jay Carder, Jungle (DJ), Modeselektor (DJ), Special Guests TBA
DARK ROOM: Dusky (Acid House Set), Erol Alkan (Bugged In set), Fall Forward, Grainger, RAW SILK, Special 25 min x 25 year sets, Justin Robertson, Mylo, Simian Mobile Disco & more TBA

22.11 / Oliver Heldens

Oliver Heldens

23.11 / Cucast

PRESS HALLS: Crucast ft. Skepsis, Darkzy, Bru C, Window Kid, Lazcru, Mr Virgo, DJ Guv b2b Hedex, DJ Q b2b Jamie Duggan, Distress Signal (Kanine, K Motionz, Simula), Jungle Cakes Take Over ft. Ed Solo b2b Deekline b2b Benny Page b2b Serial Killaz – Hosted by Navigator, Royal-T b2b Champion, Upgrade, Very Special Guests -Watch The Ride ft. DJ Randall b2b DJ Die b2b Dimantale w. Very Special Guest, Problem Central (Logan D, Majistrate, Eksman, Evil B)
DARK ROOM: Darkzy (Dubstep Set), Bou, Cajama, IndiKa, Meltout Crew, Sammy Virji (UKG Set), Subsonic, Tsuki, Zero

30.11 / Afterlife

PRESS HALLS: Tale Of Us, Recondite (live), Patrice Bäumel, Mathame, SRVD (live), Denis Horvat, Colyn
DARK ROOM: Kevin de Vries, VNTM (live), Ae:ther, Innellea (live), Fango

13.12 / La Discotheque

PRESS HALLS: Mr Scruff, Derrick Carter, Artwork, Fleetmac Wood, Crazy P Soundsystem
DARK ROOM: Greg Wilson, Norman Jay, Jaye Ward , Rachel Williams, Michelle Manetti, Sharples

14.12 / Ajunadeep

TBA

20.12 / Unleash Presents Solomun

Solomun (4 hour set) + Special Guests TBA

21.12 / The Hydra

PRESS HALLS: Robert Hood, Marcel Dettmann b2b DJ Stingray, Dave Clarke, Vitalic (live), DJ Bone, Alienata
DARK ROOM: Levon Vincent, Shed presents EQD (live), Laurel Halo, Skee Mask, Afrodeutsche

Więcej informacji o Printworks znajdziecie tutaj.