London Elektricity kolejną gwiazdą Let It Roll – BILETY!

Wydarzenie

Do składu artystów, którzy wystąpią w sierpniu na Let it Roll Polska dołącza współzałożyciel legendarnej wytwórni Hospital Records - London Elektricity!

Polska edycja letniego festiwalu Let it Roll odbędzie się w dniach 10 – 11 sierpnia 2012 na południu Polski, nad zalewem Nakło Chechło w Tarnowskich Górach. Jezioro, plaża, lasy dookoła i dwudniowe drum’n’bass’owe szaleństwo! Właśnie poznaliśmy kolejną gwiazdę, która wystąpi na tym niezwykłym wydarzeniu.
London Elektricity, bo o nim tu mowa, to projekt muzyczny Tony’ego Colmana – dj’a, producenta i muzyka, wspózałożyciela słynnej drum’n’bassowej wytwórni Hospital Records, odkrywcy talentu m.in. High Contrasta. Na swoim koncie Brytyjczyk ma niezliczoną ilość hitów z „Round The Corner” czy „Just One Second” na czele.
Oprócz potężnej dawki muzyki na najwyższym poziomiej, organizatorzy dostarczą wszystkim uczestnikom również mnóstwo atrakcji pozamuzycznych. Dodatkową zaletą jest malownicze miejsce, na którym odbędzie się to wydarzenie. Zmęczeni niekończącą się imprezą będziecie mogli ochłonąć w wodzie i odpocząć na plaży. Teren kempingu będzie w pełni wyposażony w sanitariaty (w tym prysznice), punkty gastronomiczne, darmową pitną wodę oraz inne tego rodzaju udogodnienia.
Bilety na to wydarzenie w niższej cenie możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl tylko do końca czerwca! Później cena idzie w górę!
Miejsce: Zalew Nakło Chechło Tarnowskie Góry

LINE UP

’Czwórka’ Main Stage:
Ed Rush & Optical
Audio
B-Complex
+ jeszcze jeden artysta, którego poznamy niebawem!
Therapy Sessions Stage:
Limewax
The Sect
Robyn Chaos
Counterstrike
Forbidden Society
Switch Technique

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →