London Elektricity zagra w Poznaniu i Wrocławiu – BILETY!

Zapowiedzi

Współzałożyciej jendnej z najbardziej znanych wytwórni drum'n'bass, znakomity DJ i producent - London Elektricity wystąpi na kolejnych odsłonach cyklu imprez Face the Music!

Pod pseudonimem London Elektricity kryje się Tony Colman – niezwykły artysta obecny na scenie drum’n’bass od połowy lat ’90 oraz współzałożyciel słynnej Hospital Records, która świętuje właśnie 15-lecie swojego istnienia. Z tej okazji już 28 listopada ukaże się wyjątkowa kompilacja „15 Years Of Hospital Records”, a o jej szczegółach mogliście niedawno przeczytać na łamach naszego serwisu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na swoim koncie Brytyjczyk ma niezliczoną ilość hitów z „Round The Corner” czy „Just One Second” na czele. W kwietniu tego roku Colman wydał swój piąty studyjny album zatytułowany „Yikes!”, który został bardzo ciepło przyjęty przez grono fanów.

London Elektricity będziemy mieli okazję usłyszeć na żywo w Polsce już 2 grudnia w poznańskim Eskulapie oraz dzień później we wrocławskim Browarze Mieszczańskim. Razem z legendą sceny drum’n’bass w naszym kraju wystąpi MC A.D., który na stałe współpracuje z True Playaz, Renegade Hardware i Hospitality.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →