Łona i Webber koncertowo w 1500m2 – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Po długiej przerwie Łona i Webber wracają do koncertowania. Artyści wystąpią 4 grudnia w warszawskim klubie 1500m2, a bilety na ich koncert możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Łona i Webber wracają po trzech latach milczenia z życzliwą radą: „Wyślij sobie pocztówkę”. To tytuł premierowego utworu wydanego na praktycznie niespotykanym już nośniku – winylowej pocztówce dźwiękowej. Medium to znane jest bardziej z szalonych lat 60. i 70. ubiegłego wieku, Łona i Webber postanowili je jednak wskrzesić – to pierwsza od wielu lat dźwiękowa kartka pocztowa na polskim rynku. Tym wydawnictwem duet jednocześnie zwiastuje, że do ich kolejnego albumu jest już bliżej niż dalej.
Łona i Webber wracają też koncertowo. Po długiej przerwie duet ze Szczecina zagości w klubie 1500m2 w Warszawie, gdzie zagrają przekrojowy materiał ze swoich dotychczasowych wydawnictw. Nie zabraknie też najnowszego singla, który już od jakiegoś czasu figuruje na playlistach radiostacji, zarówno lokalnych jak i ogólnopolskich.

Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →