Loco Dice i Dave Seaman na Audioriver 2008!

News

Znamy już pierwsze nazwiska gwiazd, które w sierpniu wystąpią na płockiej plaży. Organizatorzy zgodnie z obietnicami sięgnęli do muzycznej ekstraklasy, by sprowadzić do Polski to, co najlepsze w elektronice.

Dzięki Audioriver nad Wisłę po raz pierwszy trafi gwiazda minimal i techno, Loco Dice – człowiek odpowiedzialny za takie hity, jak „Seeing Through Shadows” czy „City Lights”. Z kolei fani grania bardziej progresywnego na pewno ucieszą się z obecności ikony tego gatunku, Dave’a Seamana.

Loco Dice to mistrz nie tylko studia, ale przede wszystkim parkietów, o czym najlepiej świadczy fakt, że o nagranie kompilacji zwróciły się do niego takie marki, jak Cocoon, Time-Warp czy Circoloco wraz z DC10.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Seaman zaś to człowiek legenda, który swoimi utworami i albumami zachwyca od ponad 16 lat. Ostatnio zrobił to w marcu tego roku, wydając fantastyczną kompilację „Renaissance: The Masters Series Vol. 10”.

Do Polski po raz pierwszy trafi także Agoria – genialny Francuz, przed którym klubowy świat padł na kolana w 2002 roku dzięki produkcji „La 11eme Marche”. Od tamtej pory jego pozycja jest coraz silniejsza, a to za sprawą choćby dwóch świetnych albumów autorskich oraz kompilacji „At The Controls”, przez wielu uznawanej za najlepsze wydawnictwo 2007.

Ale to nie koniec atrakcji! Występ live zafunduje nam także kapela Ralpha Lawsona, czyli 2020 Soundsystem. Brytyjsko-argentyńska, 4-osobowa grupa wyposażona w sprzęt didżejski, bas, klawisze i perkusję z pewnością rozgrzeje publiczność do czerwoności.

Z kolei autorzy takich hitów, jak „Soopertrack” czy „Doch Doch” nie pozwolą temperaturze spaść nawet o pół stopnia. Mowa oczywiście o duecie Extrawelt, który wciąż kreauje dzisiejszą twarz muzyki z pogranicza neo trance, tech house i techno.




Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →