Lobster Theremin ogłasza premierę 100. wydawnictwa. Kto się na nim znajdzie?

News

Która wytwórnia płytowa może pochwalić się swoim jubileuszowym, setnym wydawnictwem? W świecie muzyki elektronicznej przykładów jest dosłownie niewiele. Od jutra będzie nią legendarna oficyna z Wielkiej Brytanii Lobster Theremin. Wyjątkowa rocznica przypadła w ręce Elizy Rose i M4A4. Sprawdź efekty!

Lobster Theremin – brytyjska kopalnia skarbów

Brytyjska wytwórnia płytowa Lobster Theremin jest jedną z najbardziej zasłużonych w historii muzyki elektronicznej. Osiągnięcie wyniku setnego wydawnictwa nie może być przypadkiem. Prowadzona we wschodnim Londynie przez producenta Jimie Asquitha, zjednała sobie wyznawców na całym świecie, będąc platformą spajającą najróżniejsze odcienie muzyki elektronicznej. Obfite w wydawnictwa lata ugruntowały markę Lobster Theremin jako jednego z bardziej wpływowych bastionów muzyki undergroundowej. Lobster Theremin stał się niezawodnym źródłem pomysłowego i niesamowicie efektywnego materiału klubowego, a także bardziej ezoterycznych perełek do odsłuchu w domowym zaciszu. Wytwórnia wraz z kilkoma sublabelami jak Lobster Black czy Distant Hawaii utworzyła globalną sieć artystów w Europie, Stanach Zjednoczonych i Australii. House, halucynogenne electro, skandynawskie techno – warto zaznajomić się z ich kolorowym katalogiem.

Lobster Theremin
fot.  Tavis Taiwo

Jubileuszowe wydawnictwo

Nie tak dawno pisaliśmy o wybitnej EP-ce spod rąk Coco Bryce, dzisiaj informujemy o setnym wydawnictwie renomowanej wytwórni z Londynu. EP-ka zatytułowana Shades of Red wyszła spod kooperacji Elizy Rose oraz M4A4. Jubileusz nie mógł przypaść bardziej odpowiedniej osobie niż Elizie Rose.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Shades of Red chciałam połączyć moją miłość jazzowych wokali z uwielbieniem do UK garage. W trakcie nagrywania przyświecała mi idea, aby zaprezentować oldschoolowe podejście do muzyki nowej publiczności, szanując równocześnie obie strony.

Pochodząca z Hackney artystka jak mało kto łączy świat jazzu, soulu i house’u. Cztery utwory nagrane wraz z M4A4 to kwintesencja muzycznego DNA Lobster Theremin. Klubowy pierwiastek w postaci house-garagowego groove’u łączy się tu z przepiękna lounge-jazzową stylistyką. Sprawdźcie koniecznie!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →