Little Dragon zapowiedzieli EP-kę z remiksami

Fot. Materiały promocyjne
News
Little Dragon zapowiedzieli EP-kę z remiksami

Little Dragon wydadzą EP-kę z remiksami. Wydawnictwo o tytule New Me, Same Us ukaże się 6 sierpnia nakładem Ninja Tune.

Little Dragon zremiksowani

Zapowiedź krążka pojawiła się wraz z wydaniem remiksu Hold On kolumbijskiego producenta Ela Minus. Możecie posłuchać go poniżej.

Little Dragon – Hold On (Ela Minus Remix)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na trackliście znajdziemy również remiksy w wykonaniu takich postaci, jak m.in.: Octo Octa, Georgia Anne Muldrow, Midland, Andrés, Lil Silva, FKJ i Poté, a także Vocal Celebration Mix w wykonaniu samych Little Dragon, którzy nagrali kolaborację z zespołem Moses Sumney The Other Lover.

Little Dragon – szwedzka moc muzyki

Little Dragon to zespół wywodzący się z miasta Göteborg w Szwecji, tworzący muzykę elektroniczną oraz synth pop. W skład zespołu wchodzi piosenkarka szwedzko-japońskiego pochodzenia Yukimi Nagano (wokal, perkusja) oraz jej znajomi z liceum – Erik Bodin (perkusja), Fredrick Källgren (gitara basowa) i Håkan Wirenstrand (instrumenty klawiszowe).

Little Dragon zadebiutowali w 2006 roku singlem Twice/Test wydanym na płycie winylowej 7″. W następnym roku zespół podpisał kontrakt z brytyjskim producentem Peacefrog Records i w dniu 3 września 2007 roku wydał swój debiutancki album studyjny Little Dragon. Ich przełomem był trzeci album Ritual Union, który znalazł się w selekcji Rolling Stone i Clash najlepszych nagrań roku. Ich kolejny album Nabuma Rubberband otrzymał nominację do Grammy. Uczestniczyli w albumie Gorillaz – Plastic Beach, a ich piosenka Twice została wykorzystana w Grey’s Anatomy i The Vampire Diaries.

Little Dragon – Where You Belong

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →