Lindstrøm i Prins Thomas ponownie łączą siły

301
News
Lindstrøm i Prins Thomas ponownie łączą siły

Lindstrøm i Prins Thomas zapowiadają swój pierwszy wspólny album od 11 lat. Krążek zatytułowany III ukaże się już w listopadzie.

Lindstrøm i Prins Thomas – duet disco powraca

Najnowszy krążek Lindstrøma i Prinsa Thomasa będzie nazywać się III i na rynek trafi 20 listopada dzięki wytwórni Smalltown Supersound. Jest to pierwsza wspólna płyta norweskiego duetu od 11 lat. Ich ostatni  album II został wydany w 2009 roku przez Eskimo Recordings.

Bardzo zmieniliśmy przez ostatnią dekadę, zarówno jako muzycy, jaki i jako ludzie. Kiedy nasi fani zapoznają się już z III będą bardzo zdziwieni, gwarantujemy to. Dużo podróżowaliśmy razem po pierwszym albumie, a po tym doświadczeniu zdaliśmy sobie sprawę, że lepiej nam się pracuje razem niż na odległość – komentuje Lindstrøm

Preorder albumu III można zamawiać pod tym adresem. Wydawnictwo promuje singiel Martin 5000, który możecie odsłuchać poniżej.

Lindstrøm & Prins Thomas – Martin 5000

Lindstrøm & Prins Thomas – III – lista utworów

1. Grand Finale
2. Martin 5000
3. Small Stream
4. Oranges
5. Harmonia
6. Birdstrik

Okładka płyty III

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.