Lighght zapowiedział nowy album. „Holy Endings” już wkrótce

News
Nowy Lighght na wiosnę

Krążek zatytułowany Holy Endings będzie miał swoją premierę w przyszłym miesiącu. Płyta trafi na nośniki fizyczne oraz portale streamingowe.

Nowy Lighght na wiosnę

Holy Endings ukaże się nakładem  labelu Doom Trip Records, który swoją siedzibę ma w Los Angeles. Lighght potwierdził, że na album trafi sześć jego autorskich utworów.

Holy Endings będzie elektroakustyczną płytą. Z rzeczy nietypowych na krążku usłyszycie nagrania terenowe, przekształcone sample wokalne oraz motywy perkusji

– powiedział Lighght

Pochodzący z małego, nadmorskiego miasta Cork, Lighght uznawany jest obecnie za jednego z najbardziej obiecujących producentów w Irlandii. Muzyk, który swoją karierę rozpoczął zaledwie 3 lata temu, dotychczas wydawał swoje rzeczy w takich wytwórniach, jak Dream Catalogue i Shadow Gazing.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lighght wydaje nową płytę - Holy Endings

okładka albumu Holy Endings

Lighght od kilku lat tworzy synkopowane mutacje muzyki elektronicznej napędzane perkusją i doprawiane klawiszami. Holy Endings to następca wydanej w lipcu 2020 roku rewelacyjnej EPki Sorry I Can’t Go Out Tonight, I’m Too Busy Going In. Płyta swoją premierę będzie miała dokładnie 26 marca. Będzie można zakupić ją w formie fizycznej (winyl i CD), pojawi się również na serwisach streamingowych.

Posłuchajcie zapowiedzi albumu w postaci tytułowego utworu.

Lighght – Holy Endings

Lighght Holy Endings – lista utworów

  1. there are parts of my soul i don’t dare speak
  2. And The Snow Decided To Stop Falling And Instead Rise For We Were Not Deserving
  3. care2kno
  4. sought, kept
  5. St. Bliss
  6. vectors: known and unknown

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →