Liars zapowiadają nowy album i udostępniają teledysk

Fot. Materiały prasowe
News
Liars powracają do gry

Utwór Sekwar zwiastuje 10. płytę studyjną amerykańskiego zespołu Liars. Posłuchajcie.

Liars powracają do gry

Najnowszy krążek Liars będzie nosić tytuł The Apple Drop. Następca wydanego w 2018 roku Titles With the Word Fountain, ukaże się 6 sierpnia nakładem Mute Records. Liars udostępnili właśnie utwór zwiastujący wydawnictwo – Sekwar.  Do singla powstał teledysk wyreżyserowany przez Clemensa Habichta. Obejrzyjcie dystopijny klip poniżej.

Liars – Sekwar

Biletomat.pl

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Tango App

Najlepsze imprezy w Twoim mieście! Bądź na bieżąco.

Odkryj Tango App

4,8 ocena w Apple Store!

W całej historii Liars konsekwentnie starałem się rozwijać nowe metody tworzenia muzyki. W każdym projekcie w zasadzie porzucałem poprzednie metody i starałem się uczyć różnych sposobów pisania i produkowania piosenek. Podczas gdy kiedyś postrzegałem tę podróż jako linię prostą, coraz bardziej zdaję sobie sprawę, że moja trajektoria jest bardziej zbliżona do spirali. W miarę powstawania nowych pomysłów, starsze nabierają nowego znaczenia i ewoluują dalej – napisał w informacji prasowej Angus Andrew, jedyny stały członek zespołu i przy okazji jego wokalista.

Przy tworzeniu The Apple Drop, Andrew współpracował z awangardowym perkusistą jazzowym o nazwisku Laurence Pike, multiinstrumentalistą Cameronem Deyellem i autorką tekstów Mary Pearson Andrew.

Po raz pierwszy podjąłem współpracę z innymi artystami już na wczesnym etapie, pozwalając, aby praca innych wpłynęła na moją własną. Moim celem było stworzenie czegoś ponad moje możliwości – czegoś większego niż ja sam – zdradził Andrew.

Liars – The Apple Drop – lista utworów

 1. The Start
 2. Slow And Turn Inward
 3. Sekwar
 4. Big Appetite
 5. From What The Never Was
 6. Star Search
 7. My Pulse To Ponder
 8. Leisure War
 9. King Of The Crooks
 10. Acid Crop
 11. New Planets New Undoings

Liars – eklektyczni czarodzieje

Liars od lat łączą ze sobą elementy eksperymentalnego rocka i punk-rocka z elektroniką. Szczególne uznanie zyskali na scenie alternatywnej. W Polsce występowali kilka razy. Zagrali m.in. na OFF Festivalu i w Warszawie.

Polub muno.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również