Debiutancki LP Levona Vincenta! – Pobierz za darmo!

Zapowiedzi

Pochodzący z USA dj, producent i szef muzycznych wytwórni po kilkunastu latach wydawania singli i EP-ek, zapowiedział wreszcie swoje pierwsze LP, które teraz udostępnił do pobrania za darmo!

Levon Vincent swoje pierwsze doświadczenia muzyczne zdobywał podczas pracy w sklepach płytowych Nowego Jorku. W jednym z nich poznał Anthony’ego Parasole, z którym nieco później założył label Deconstruct Music. Vincent jest także głową labelu Novel Sound, nakładem którego już wkrótce zostanie wydany jego debiutancki album.
Po 13 latach wydawania singli i EP pełnych 'brudnego’ house dla swoich własnych oficyn i takich wytwórni jak Ostgut Ton czy Underground Quality, fani entuzjastycznie przyjęli niedawną zapowiedź albumu Vincenta. Artysta na swojej facebookowej stronie umieścił poniższe wideo z opisem:

NOVEL SOUND NS-09
DEBUT LP FROM LEVON VINCENT
COMING VERY SOON!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

AKTUALIZACJA 10.02.2015:

Levon Vincent, na dzień przed trafieniem albumu do sklepów, postanowił udostępnić go do pobrania za darmo przez 24h. Artysta poinformował o tym swoich fanów wczoraj krótko po 16, także pozostało jeszcze kilka godzin. Krążek Vincenta pobierzecie za darmo tutaj.

Levon Vincent – Levon Vincent [Novel Sound]

Data wydania: 10.02.2015

Tracklista:
A1 The Beginning
A2 Phantom Power
B Junkies On Hermann Street
C Launch Ramp To The Sky
D1 For Mona, My Beloved Cat
D2 Her Light Goes Through Everything
E1 Black Arm W/Wolf
E2 Confetti
F Anti-Corporate Music
G Small Whole-Numbered Ratios
H Woman Is An Angel
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →