Darmowe lekcje muzyki u Levona Vincenta

News

Levon Vincent poszukuje młodego i zdolnego producenta, któremu zasponsoruje 3-miesięczny pobyt w Berlinie, stworzy warunki do pracy nad muzyką oraz udzieli cennych wskazówek.

Ten news z pewnością zainteresuje każdego młodego artystę, którego marzeniem jest spotkać się w studio z jednym z najbardziej cenionych producentów i dj-ów na świecie i szkolić się pod jego czujnym okiem. Levon Vincent właśnie ogłosił na Facebooku, iż szuka utalentowanego muzyka, któremu stworzy komfortowe warunki do pracy i z którym podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem.
(…) Jestem gotów sponsorować / uczyć ludzi. Może jednego muzyka naraz. „Turysta” może mieszkać legalnie w Berlinie przez 90 dni. Opłacę twój czynsz za 3 miesiące, wynajmę pokój w mieszkaniu, w którym tworzenie muzyki będzie możliwe. (…) Po prostu chcę ułatwić Ci tworzenie muzyki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. (…)napisał na Facebooku Levon Vincent
Levon Vincent zapewni też niezbędny sprzęt, w każdej chwili będzie służył pomocą oraz co jakiś czas sprawdzał postępy prac swojego ucznia. Artysta czeka na dema (linki do maksymalnie dwóch utworów na SoundCloud) pod adresem [email protected] Mail należy zatytułować „Bootcamp”.
Spróbujecie swoich sił? 🙂
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →