Level Jay na pierwszych urodzinach Bad Company

News

Bad Company to duet naszych lokalnych dj’ów, który po regularnych występach w poznańskich klubach pragnie zaprosić Was 8 grudnia na pierwszą imprezę promująca ich nowy cykl – Bad Company Night, która będzie zarazem pierwszymi urodzinami tego kolektywu. Na ten niecodzienny event  zaproszenie przyjął belgijski Dj i producent Level Jay oraz warszawski Dvj Codec.

Jak na urodziny przystało możecie spodziewać się specjalnej oprawy, wielkiego bogactwa dźwięków i oczywiście wspaniałej zabawy!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LEVEL JAY
Level Jay jest dj`em od 11 lat. Od `94 roku, kiedy rozpoczął karierę, kształtuje swój unikalny, świeżo brzmiący styl: house i tech house zmiksowane z house`ujacymi breakami i wpływami electro.

Po 4 latach rezydentury w klubie Katsu, Level Jay zalożył „Touch„, organizację, która rozwinęła swoje skrzydła na terenie całej Belgii, organizując imprezy w takich klubach jak Cafe d’Anvers, Rock Herk, Katsu, Muziekodroom, The Zoo, Club 9 itd.

Sam Level Jay również poruszał parkiety miedzy innymi w Kozzmozz, Fuse, Rock Herk, Culture Club, Decadance, City Parade i Cafe d’ Anvers, grając u boku takich sław jak Mr C, Peace Division, Deep Dish, Terry Francis, Jack de Marseille.

Brał udział w wielu cyklicznych projektach imprez: “Superfreak” – Tourne z Mr C, (Café D’Anvers –Antwerp), “Muzzic” (Vooruit – Ghent), Kozzmozz (Flanders Expo – Ghent), “Bat Beats” (Fuse – BXL), “City Parade” (Gent/Ličge), “Robodisco” (Follies Pigalle – Paris), “Advanced” (020 – Amsterdam).
Ze swoją muzyka zawędrował również do Amsterdamu, Paryża, Luksemburgu, Rotterdamu i Warszawy.

Przez rok studiował w Rotterdamie w SAE Institute, gdzie zdobył dyplom z inżynierii dźwięku. W tej chwili zajmuje się produkcja własnych utworów, które maja wkrótce ujrzeć światło dzienne.

www.leveljay.net

CODEC

Jego pierwszy kontakt z muzyką to produkcje na Fast Trackerze w 1995 roku. Później zafascynowany DJ-ingiem większość czasu poświęcał gramofonom i mixerowi. Obecnie cyfrowa domena i klasyczny analog zostały na stałe wpisane w życie Codec’a.

DVJ, producent muzyczny, grafik, web – designer. Pomysłodawca i współzałożyciel kolektywu Sound Delivery. Twórca Sound Delivery Records. Organizator wielu klubowych wydarzeń w Polsce. Swoje sety prezentował również poza granicami kraju [Belgia, Estonia].

Styl muzyczny Codec-a to progressive house oraz nuskool breakz. Przeciwnik monotematycznych setów. Ceni sobie technikę grania oraz sposób, w jaki dj utrzymuje kontakt z publiką. Jest otwarty na współpracę w zakresie projektów muzycznych. Aktualnie rozwija umiejętności DVJ-skie, – czyli mixowanie muzyki i obrazu jednocześnie. 14 lutego 2007 podpisał 6-letni kontrakt z Pure Substance Records.

Sobota 08 grudnia 2007 SQ klub

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →