Stereo Kultura: letnie warsztaty produkcji muzycznej nad Wartą – ZAPISY

Wydarzenie

Już można zapisywać się na drugi sezon bezpłatnych warsztatów produkcji muzycznej, które odbędą się na Brzegu Wschodnim w Poznaniu. Zajęcia poprowadzi Kuba Sojka oraz znakomici goście.

Drugi rok z rzędu Brzeg Wschodni w Poznaniu zaprasza na dwumiesięczny cykl darmowych warsztatów poświęconych produkcji muzycznej. Zajęcia poprowadzi ekspert w tej dziedzinie – Kuba Sojka, a wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Noon, Novika, Piotr Bejnar i Marcin Staniszewski. Uczestnicy podczas zajęć poznają tajniki produkcji muzycznej oraz dj-ingu, natomiast prowadzący i goście podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.
Warsztaty odbywać się będą w lipcu oraz sierpniu, w każdą środę w godzinach od 16:00 do 19:00 na Brzegu Wschodnim przy ul. Wioślarskiej 74 w Poznaniu. Udział jest bezpłatny, jednak należy się wcześniej zarejestrować poprzez wysłanie maila zgłoszeniowego na adres [email protected].
Pierwsze zajęcia odbędą się 5 lipca. Tajniki programowania perkusji i aranżowania rytmów przedstawią Kuba Sojka oraz Noon.

Projekt organizowany jest w ramach projektu Stereo Kultura 2017 oraz Lato nad Rzeką. Muno.pl objęło patronat medialny nad cyklem warsztatów.
Organizatorzy:
Fundacja Czubala Art Foundation
Fonetika 70
Brzeg Wschodni
Wsparcie:
Wydział Kultury Miasta Poznań
Ableton Polska
Fundacja Czubala Art Foundation
fot. Martyna Jankowiak


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →