Sierpień w Letniej Szkole Produkcji Muzyki – HARMONOGRAM + KONKURS

News

Organizatorzy Letniej Szkoły Produkcji Muzyki w Poznaniu ogłosili harmonogram sierpniowych zajęć oraz konkurs dla uczestników, w którym będą mogli wykazać się praktycznym zastosowaniem zdobytej wiedzy.

Od początku lipca w każdą środę w nadwarciańskim Brzegu Wschodnim w Poznaniu odbywają się bezpłatne warsztaty z produkcji muzyki, które prowadzi Kuba Sojka oraz zaproszeni goście (do tej pory An On Bast, Kuba Karaś z The Dumplings oraz Maciej Polak). Uczestnicy poznali już podstawy sound designu, syntezy analogowej i tworzenia rytmu, w najbliższą środę dowiedzą się więcej na temat samplingu. Zajęcia będą prowadzone też w sierpniu i już można się na nie zapisać.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Sierpień 2016 – harmonogram


03.08 – Taśmy magnetofonowe i ich zastosowanie w dzisiejszej produkcji. Gość specjalny Oxford Drama.

10.08 – Mix i mastering. Gość specjalny: Kacper Bogacz / Balkoi Studio

17.08 – Analogowe urządzenia, programowanie. Gość specjalny: Jurek Przeździecki.

24.08 – Synteza FM, zastosowanie w praktyce.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest przesłanie zgłoszenia, zawierającego imię i nazwisko oraz daty warsztatów, które was interesują, na adres [email protected]. Można zapisać się na dowolną ilość zajęć. Zgłoszenia są przyjmowane do końca lipca lub do wyczerpania miejsc wolnych.

Wygraj Ableton Live 9 – Konkurs

Dla uczestników Letniej Szkoły Produkcji Muzyki w Poznaniu przewidziano też konkurs, w którym nagrodami są Ableton Live 9 Standard oraz książka „Making Music – 74 Creative Strategies for Electronic Music Producers”. Warunkiem jest uczestnictwo w minimum 1 warsztacie (lipiec lub sierpień) oraz dostarczenie na płycie CD własnego utworu w dowolnej stylistyce (najlepiej podczas środowych zajęć). Zwycięzcą zostanie autor najbardziej interesującej i dojrzałej produkcji. Swoje prace można zgłaszać do 24 sierpnia.

Więcej informacji: facebook.com/brzegwschodni

fot. Kasia LisieckaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →