Let It Roll powraca do Polski – sprawdź drum’n’bass’ową playlistę

Eventpromo
LIR Muno

Let It Roll Festival to pozycja obowiązkowa dla każdego, kto zna drum'n'bass. Rok rocznie, od blisko 15 lat, czeską Pragę odwiedzają dziesiątki tysięcy fanów tego gatunku, w tym również Polacy. Legendarny, czeski festiwal powraca tym razem do Wrocławia i odbędzie się w naszym kraju po raz pierwszy od lat.

Let It Roll On Tour 2019, 28 września, Wrocław

Let It Roll to niesamowite, audio-wizualne wydarzenie, które skierowane jest w stronę słuchaczy muzyki drum’n’bass. Polska edycja odbędzie się już w najbliższą sobotę 28 września, w salach kongresowych Hali Stulecia we Wrocławiu, a organizatorzy przygotowali 2 sceny muzyczne i zaprosili 4 zagranicznych headlinerów. High Contrast, Mefjus, Emperor oraz Lenzman wystąpią ze wsparciem polskiej czołówki Djsko-producenckiej, m.in One Way, Living Plastic, Detoxic, Kosay. Najlepsze drum’n’bassowe szlagiery wybrzmiewać będą z 50 kW nagłośnienia, które przygotuje TW Audio, a scenografia imprezy przyjedzie prosto z Czech. Jak to bywa również u naszych południowych sąsiadów, oprócz głównego wydarzenia z dwiema scenami, odbędzie się również oficjalne After Party w klubie D.K. Luksus.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Oto, co do powiedzenia mają ludzie odpowiedzialni w Polsce za ten projekt, czyli The Visions:

Przez ostatnie 5 lat rozszerzaliśmy współpracę z jednym z największych festiwali drum’n’bass na świecie. Organizacja Let It Roll On Tour, to zwieńczenie długiej drogi, którą pokonaliśmy przez ostatnie lata. Ilość pracy, zaangażowanie oraz dążenie do celów, które sobie wyznaczyliśmy, dało nam możliwość rozwoju The Visions i jesteśmy teraz w tym miejscu, w którym być chcieliśmy. Na pewno patrzymy w przyszłość z jeszcze większym optymizmem, mimo że przed nami jeszcze sporo pracy z kolejnymi produkcjami. Scena drum’n’bass w Polsce rozwija się w zaskakująco szybkim tempie, dlatego może to być idealny czas na tego typu event i w pewnym sensie przełom. Przekonanie różnorakiej publiki oraz potencjalnych inwestorów to nasz główny cel, który pomoże całej scenie drum’n’bass.

Let It Roll On Tour 2019 – line-up, timetable

Na 5 dni przed świętem muzyki drum’n’bass znamy już cały skład, który wystąpi oraz dokładną rozpiskę godzinową Let It Roll On Tour Poland 2019.

LIR TT

Let It Roll On Tour 2019 – drum’n’bass playlista

Organizatorzy przygotowali różnorodny line-up, który trafi w gusta każdego słuchacza. Liquid, deep oraz neurofunk to brzmienia, które na pewno pojawią się w Salach Kongresowych Hali Stulecia. Oto 6 pozycji od organizatorów, które musicie poznać przed sobotnim wydarzeniem.

High Contrast – If We Ever (Unglued Remix)

Lenzman – Paper Faces

Mefjus & Emperor – Disrupted

Living Plastic – Klax

Detoxic – Inner Addictions

Mad Noizze – Poltergeist

Zobacz także: Muno.pl Podcast 80 – One Way (Let It Roll PL)

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →