Zamów swój bilet na Let It Roll Polska już dziś!

Wydarzenie

16 listopada w Kopalni Sztuki w Zabrzu odbędzie się kolejna polska edycja Let It Roll. Bilety na to wydarzenie dostępne będą u nas na stronie dziś od 21:00! Bądźcie czujni, gdyż bilety na poprzednie imprezy rozeszły się błyskawicznie!

Pierwsza polska edycja Let It Roll odbyła się w styczniu 2012 roku i przyciągnęła 2 tysiące miłośników drum’n’bassu. Letni festiwal nad Zalewem Nakło-Chechło w Tarnowskich Górach czy dosłownie undergroundowy event w Kopalni Guido w Zabrzu powtórzyły sukces marki i utwierdziły organizatorów Let It Roll w przekonaniu, że warto robić w Polsce kolejne imprezy.
Teren Kopalni Sztuki w Zabrzu
16 listopada w post-industrialnej Kopalni Sztuki w Zabrzu odbędzie się kolejna impreza pod szyldem Let It Roll. Mieszankę najlepszych drum’n’bassowych brzmień zaserwuje DJ-ska czołówka: Ed Rush, DJ Marky & Stamina MC, Wilkinson, Delta Heavy, Black Sun Empire, Enei, NeverAfter, One Way, Gruesome oraz Killasound.
Dziś o 21:00 rusza przedsprzedaż biletów na to niezwykłe wydarzenie. Bądźcie czujni, gdyż bilety na poprzednie edycje Let It Roll rozeszły się błyskawicznie!
przycisk będzie aktywny od 14.10.2013 godz. 21:00

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →