Lepiej późno niż wcale. Tresor ponownie otwarty z line-upem jakby jutra miało nie być

Fot. Camile Blake
News
Tresro, Covid-19, powrót

Zamknięty z powodu pandemii po lekko ponad dwóch latach wraca do gry. Berliński Tresor ponownie zostanie otwarty szóstego maja. Kogo usłyszymy na dwóch pierwszych imprezach?

Tresor jako jedna z niewielu miejscówek w Berlinie (a może i jedyna) do teraz pozostaje zamknięty z powodu trwającej pandemii wirusa Covid-19. Koło nosa przeszło mu huczne świętowanie trzydziestych urodziny. Dla chcącego nic trudnego, tak więc nie mając zbytnio wyjścia i planów na inne świętowanie, klub wydał 12-winylową kompilację zawierającą aż 52 utwory. Berlińska legenda przeszła w tym czasie generalny remont, podczas którego zainstalowano nowy soundsystem autorstwa Lambda Labs oraz podłogę Globus, która zostanie oddana do użytku 27 maja.

Czytaj również: Bunkai – polski showcase w HÖR

Fot. Tresor

Tresor. Welcome back

Trwający ponad 26 miesięcy w imprezowej hibernacji klub zapowiedział come back, jakby jutra miało nie być. Wielki powrót berlińczyków będzie miał miejsce pod postacią dwóch flagowych imprez Klubnacht zaplanowanych na 6 i 7 maja. W piątek wystąpią między innymi DJ Stingray 313, Ciarra Black, Alessandro Nero czy Zadig. Następnej nocy zagrają m.in. Function, Steve Bicknell i Mareena.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ważny z pozycji bywalca Tresora jest fakt jego reorganizacji. Oznacza to, że gdy tylko wszystkie sprawy remontowe dobiegną końca, znana dotychczas w głównej mierze z imprez przestrzeń z Köpenicker Str. 70, będzie również dostępna dla innych wydarzeń, takich jak muzyka na żywo, pokazy filmowe i wystawy.

Tresor
Fot. Tresor / Facebook

W czerwcu tego roku zostanie także otwarty siostrzany klub TresoraOHM, którego szczegóły dotyczące imprez i ponownego otwarcia nie są jeszcze znane.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →