Legendarny klub techno wskrzeszony na specjalną serię imprez

Fot. Pallas-orbit.com
News
Impreza Berlin klub

Ponad 60 artystów wystąpi na imprezie otwierającej cykl Temporary Club, która odbędzie się w słynnej w latach 90. berlińskiej miejscówce.

Na imprezę do E-Werk

Berliński klub E-Werk, otwarty w latach 1993-1997, był jednym z najpopularniejszych berlińskich lokali techno, goszczącym dosłownie wszystkich – od Westbama i Carla Coxa po Laurenta Garniera i The Prodigy. Klub stał się tłem dla dzikiej kultury imprezowej Berlina, podobnie jak wiele innych pustych budynków przemysłowych po upadku muru berlińskiego. W latach dziewięćdziesiątych szybko stał się jednym z najlepszych klubów na świecie. W dawnej elektrowni, która niegdyś dostarczała prąd do pierwszego tramwaju elektrycznego w Berlinie, jak nigdzie indziej pulsował zeitgeist berlińskiej subkultury i światowej sceny techno.

Impreza rozłożona na 4 dni

Teraz drzwi do budynku, w którym mieścił się klub, zostaną ponownie otwarte dla publiczności. Wszystko za sprawą imprezy, która odbędzie się tam w dniach 24-27 marca. W ramach koncepcji Temporary Club Pallas stworzy na cztery dni w byłym E-Werk zupełnie nowy „tymczasowy klub”. Program, przygotowany przez różne wytwórnie z berlińskiej sceny, podzielony jest na dziewięć różnych wydarzeń rozłożonych na trzy dni. Organizatorzy eventu twierdzą, że planują robić imprezy w dawnym E-Werk co dwa miesiące.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na inauguracji wystąpi ponad 60 artystów, w tym Redshape (24 marca), Gabber Eleganza (25 marca), Eclair Fifi i Elena Colombi (26 marca). Bilety na imprezę możecie kupić pod tym adresem.

Legendarny klub techno wskrzeszony na specjalną serię imprez
Fot. Obecne wnętrze E-Werk

Pallas Temporary Club E-Werk: Line-up

24 marca

Ateq // Jerome Sydenham // Joel Mull // Kangding Ray // Mary Yuzovskaya // Redshape (live) // Sabine Hoffmann // Shifted // XDB // ZentaSkai


25 marca

Alina Viktoria // ASTRID GNOSIS (live) // Chris Liberator // Cryme. // DJ Saunameister // DMCG // Gabber Eleganza // Laure Croft // LØUS b2b Der Schaffner // Metaraph // Niki Istrefi (live) // Pelin Vedis //

ROÜGE  // Somniac One // Stevyl // The Chronics //

UNCNSRD // VON BIKRÄVVON BIKRÄV

26 marca

DJ Dripcore // DJ Tanith // Jay Clarke // Kaiser (IT) //  Kalte Liebe (live) // Local Suicide // Lucinee // Lifka (live) // Luna  Vassarotti //

Sebastian Voigt // Sept b2b DLV  // Skelesys //

Sky Leon (live) // Somewhen // Yant

27 marca

Push // Monty Luke // Special Guest // Paul Copping //

Tahl // Luca Eck // Cali Rose // DJ Killing //

Hybral // Indigo Plateaux // LUCIALU //

Lukr Range // Simon Kaiser

Legendarny klub techno wskrzeszony na specjalną serię imprez
Fot. Pallas-orbit.com

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →