Legendarna chicagowska wytwórnia DJ International Records wznawia działalność!

News
DJ International Records

Label Dj International Records, założony w 1985 roku przez Rocky Jonesa i Benji Espinoza powraca do świata żywych.

DJ International Records ponownie z nami

Wytwórnia DJ International Records rozpoczęła nowy rozdział w swojej historii od wydania odświeżonej wersji hitu Promised Land, którego autorami są Joe Smooth i Anthony Thomas. Oryginalna wersja utworu pochodzi z  1987 roku. Właściciele wytwórni zapowiedzieli, że jest to pierwsze z nowej serii wydawnictw, które pojawią się w najbliższym czasie.

Label, specjalizujący się głównie w muzyce house i elektronicznej muzyce tanecznej, od początku zakorzeniony był mocno w czarnej społeczności Chicago i otwierał szeroko swoje drzwi dla osób LGBTQ+.W latach 80-tych DJ International Records wydawał płyty, EPki i single kluczowych innowatorów house’u, takich jak Frankie Knuckles , Ron Hardy (jego remiks utworu Donnie z 1986 roku), Farley „Jackmaster” Funk (utwór Love Can z 1986 roku ) Steve„ Silk” Hurley (Music Is The Key  z 1985 roku ) i Marshall Jefferson.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Na początku lat 90. amerykańska wytwórnia wydała m.in. singiel Mike’a Dunna Jass Yo Azz Off . Udiscover Music nazwał DJ International „historią samej muzyki house, DNA współczesnej muzyki tanecznej”.

Najnowszy utwór wydany przez DJ International Records Promised Land możecie sprawdzić poniżej.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →