Legendarna Amnesia zorganizuje 18-godzinną imprezę na otwarcie sezonu

Fot. Dancingastronaut.com
News
Amnesia otworzy się na wiosnę

Dobre wieści docierają do nas z Białej Wyspy. Jeden z najbardziej znanych na Ibizie klubów powróci z pełną mocą już tej wiosny.

Amnesia otworzy się na wiosnę

Po oficjalnej informacji rządzących Ibizą, mówiącej, o tym że kluby nocne na całej wyspie otrzymały zielone światło na ponowne otwarcie w kwietniu, Amnesia ogłosiła swój powrót z „zapierającym dech w piersiach 18-gdzinnym line-up’em”….który, co prawda, nie został jeszcze ogłoszony, ale znając reputację Amnesii, możemy jej w pełni zaufać w tym kontekście.

Amnesia była jednym z dwóch klubów nocnych, w których w zeszłym sezonie odbywały się imprezy otwarte dla gości. Teraz lokal obiecuje wiele zmian, specjalnie ułożony program i mocne klubowe nazwiska, dzięki którym uda się pobić zeszłoroczną imprezę otwierającą i zamykającą sezon. Bilety na imprezę otwierającą Amnesię są już w sprzedaży – kosztują 55 funtów w opcji „early bird” i 33 funtów przy wejściu przed 20:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Dancingastronaut.com

W Hiszpanii koronawirus jest w odwrocie

Dziennik El País doniósł, że wskaźnik zarażania koronawirusem w Hiszpanii spadł po raz pierwszy od dwóch i pół miesiąca. Rozpoczęto więc dyskusje wokół złagodzenia ograniczeń w całym kraju i na hiszpańskich wyspach.

Wszystkie główne przedsiębiorstwa związane z życiem nocnym na wyspie aktywnie pracują tej zimy, aby w pełni przygotować się do sezonu. Wszystko wskazuje na to, że tego lata dyskoteki i kluby będą otwarte – powiedział w jednym z wywiadów szef instytucji zrzeszającej właścicieli klubów na Ibizie, José Luis Benítez.

Jednym wymogiem uprawniającym klubowiczów do wejścia do klubów na Białej Wyspie będą najprawdopodobniej paszporty covidowe.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →