Legendarna Amnesia zorganizuje 18-godzinną imprezę na otwarcie sezonu

Fot. Dancingastronaut.com
News
Amnesia otworzy się na wiosnę

Dobre wieści docierają do nas z Białej Wyspy. Jeden z najbardziej znanych na Ibizie klubów powróci z pełną mocą już tej wiosny.

Amnesia otworzy się na wiosnę

Po oficjalnej informacji rządzących Ibizą, mówiącej, o tym że kluby nocne na całej wyspie otrzymały zielone światło na ponowne otwarcie w kwietniu, Amnesia ogłosiła swój powrót z „zapierającym dech w piersiach 18-gdzinnym line-up’em”….który, co prawda, nie został jeszcze ogłoszony, ale znając reputację Amnesii, możemy jej w pełni zaufać w tym kontekście.

Amnesia była jednym z dwóch klubów nocnych, w których w zeszłym sezonie odbywały się imprezy otwarte dla gości. Teraz lokal obiecuje wiele zmian, specjalnie ułożony program i mocne klubowe nazwiska, dzięki którym uda się pobić zeszłoroczną imprezę otwierającą i zamykającą sezon. Bilety na imprezę otwierającą Amnesię są już w sprzedaży – kosztują 55 funtów w opcji „early bird” i 33 funtów przy wejściu przed 20:00.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Dancingastronaut.com

W Hiszpanii koronawirus jest w odwrocie

Dziennik El País doniósł, że wskaźnik zarażania koronawirusem w Hiszpanii spadł po raz pierwszy od dwóch i pół miesiąca. Rozpoczęto więc dyskusje wokół złagodzenia ograniczeń w całym kraju i na hiszpańskich wyspach.

Wszystkie główne przedsiębiorstwa związane z życiem nocnym na wyspie aktywnie pracują tej zimy, aby w pełni przygotować się do sezonu. Wszystko wskazuje na to, że tego lata dyskoteki i kluby będą otwarte – powiedział w jednym z wywiadów szef instytucji zrzeszającej właścicieli klubów na Ibizie, José Luis Benítez.

Jednym wymogiem uprawniającym klubowiczów do wejścia do klubów na Białej Wyspie będą najprawdopodobniej paszporty covidowe.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →