Członek starego składu The Prodigy i Ø [Phase] w ten weekend w labie!

News

Sprawdź dlaczego musisz się wybrać w piątek i sobotę do Projekt LAB w Poznaniu.

Nadchodzi kolejny wyjątkowy weekend na Grochowych Łąkach 5. W piątek klub zaprosił gwiazdę wytwórni Token, Ø [Phase] a w sobotę ekipa History Of Techno sprowadza Leeroya Thornhilla, byłego członka najbardziej legendarnej formacji w historii muzyki elektronicznej, The Prodigy.
Ashley Burchett aka Ø [Phase] zadebiutował na rynku muzycznym w 2000 roku, ale jego kariera nabrała tempa 7 lat później – Ø [Phase] był jednym z pierwszych artystów nowo powstałej wytwórni Token, dziś to jeden z jej filarów. Dla tej wytwórni nagrał dwa świetne albumy, w tym niewzykle ciepło przyjęty krążek przez krytyków i fanów elektroniki „Alone In Time?” z 2015 roku.

Leeroy Thornhill spędził z The Prodigy 10 lat, w czasach ich największej chwały i sławy. Podczas wywiadów był jednym z najcichszych i najskromniejszych członków, ogień wychodził z niego dopiero na scenie i w teledyskach, w których pokazywał swoje taneczne umiejętności. Odszedł od grupy w 1999 roku skupiając się na swojej solowej karierze dja i producenta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bilety na oba wydarzenia są dostępne na naszej stronie, Biletomat.pl. Poniżej możecie też sprawdzić pełne lineupy tych imprez… do zobaczenia w labie!
Zagrają: Ø [Phase], Michał Jabłoński live, Cosmaya, Tralien, Wypożyczalnia Kumpli, Loco Motive
Zagrają: Leeroy Thornhill, Tommy & 1AM feat. Mademoiselle Carmel, Cherry aka BreakNtune, Switch, The Butcher, Mietas, Freak, Inspektor Gadżet, Banana Bomb, Cousin Boneless
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →