LECH AFTER Party Inspirations – nowy cykl imprez w 7 miastach Polski

News

19 stycznia rozpoczął się cykl imprez klubowych pod nazwą LECH AFTER Party Inspirations. To szansa dla wszystkich fanów muzyki klubowej, którym nie udało się w nocy z 6 na 7 stycznia dotrzeć do warszawskiej hali Expo XXI i uczestniczyć w wielkiej Fuzji Stylów - unikalnym projekcie muzyczno-wizualnym!

Drzwi do imprezowego świata LECH Party Inspirations otworzyły się na początku stycznia rozpoczynając nową erę zabawy. Ta jedna z najlepszych imprez tegorocznego karnawału od piątku 19 stycznia będzie ma swą kontynuację w siedmiu miastach Polski w postaci LECH AFTER Party Inspirations. Cykl imprez został zainaugurowany w krakowskim klubie „Rdza”.

Celem cyklu imprez jest przypomnienie fanom muzyki klubowej niepowtarzalnego klimatu, jaki panował 6 stycznia w warszawskiej hali Expo – tam zagrały gwiazdy światowej muzyki klubowej, a dodatkową atrakcję stanowiły pokazy teatralno-taneczne w spektakularnej scenografii, natomiast pierwszą z cyklu imprez, w krakowskiej Rdzy, wyróżniać będzie fuzja stylów w postaci mixu przeszywającego brzmienia skrzypiec, basów konga i wibrujących fal saksofonu, a to wszystko połączone z wysokoenergetycznym klubowym bitem. Dodatkowych wrażeń dostarczą zmieniające się razem z muzyką wizualizacje, które otworzą drogę do zupełnie nowych doznań. Wyobraźnię pobudzać będą również tancerki poruszające się na falach elektrycznych rytmów. Wszystkie te elementy stworzą razem niepowtarzalny klimat, który dopieści zmysły nawet najbardziej wybrednych fanów muzyki klubowej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cykl LECH AFTER Party Inspirations zagości :

20 stycznia – Katowice, podczas imprezy GigoloNight z okazji otwarcia nowego Mega Clubu

20 stycznia – Wrocław, klub Lemoniada, wystąpią DJ Martin Harmony i DJ D’vision

26 stycznia – Gdańsk, Club Jaśkowa 14, wystąpi DJ Martinez, impreza płatna 10 zł od osoby

27 stycznia – Katowice, Klub Muzyczny „Wyższy Wymiar”, wystąpi DJ Martinez , impreza płatna 10 zł od osoby

9 lutego – Poznań, SQ Klub, wystąpią DJ Frozze, DJ Base i DJ Haze, impreza płatna 10-15 zł od osoby

10 lutego – Warszawa, klub BarbieBar, wystąpią DJ Martinez i DJ Mmikimaus

16 lutego – Łódź, Klub Muzyczny Riff-Raff, wystąpi DJ Martinez, impreza płatna 10-15 zł od osoby 

LECH AFTER Party Inspirations – Fuzja Stylów, fuzja gatunków muzycznych, dance performance   i live-acty w połączeniu z muzyką klubową już od 19 stycznia w 7 miastach w Polsce!

Szczegółowa relacja z LECH Party Inspirations na www.lech.pl

***
Informacje dodatkowe:

DJ Martinez
Martinez jest twórcą autorskich projektów muzycznych, które wykonuje zarówno na scenach polskich, jak i europejskich klubów. W ciągu dziewięciu lat swojej kariery brał udział w różnego typu wydarzeniach instrumentalno -dj’skich. Supportował  i organizował między innymi imprezy dla wytworni Ninja -Tune, Tummy Touch, Soul Jazz Rec, Botchit & Scarper. W latach 1998-2000 rezydował w Warszawskim klubie Piekarnia. W 2001 roku stał się dj-em miesiąca magazynu ,,Fluid”. W tym samym okresie związał się na  sześć lat z radiem JAZZ prowadząc audycję Planeta Jazz oraz codzienne sety dj-ów FUSION. Współtworzył również spektakularne instalacje multimedialne towarzyszące różnym imprezom tematycznym.
Obecnie Martinez studiuje projektowanie fotograficzne na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Dodatkowo zajmuje się zawodowo fotografią oraz mutimedialnymi technikami audio-wizualnymi – postprodukcją filmową, animacją oraz muzyką. W wolnych chwilach natomiast tworzy wraz przyjaciółmi pracownię multimedialną MOVISZMASH.PL.

DJ Frozze
Miksuje głównie muzykę house (od vocal do tech), funky, nu jazz, a ostatnio eksperymentuje również z tribal – afrohouse oraz breakbeat. Od 2001 roku zagrał już w wielu polskich klubach, zawiązując bliższą współpracę z krakowskim Roentgenem oraz Peweks Caffe. Swoje talenty muzyczne zaprezentował wieloktornie w trakcie imprez plenerowych, jak „Deep Water House” zorganizowanej na statku płynącym po Wiśle, „X – Ray Back To Rtg Tram Party” odbywającej się w jadącym tramwaju, Big Star White Festival w Zakopanym, czy Letnia Era Chill Out-u w Sopocie.
Za granicą Frozze występował na imprezach z udziałem Jazzy’ego M, Paul’a Jackson’a, Matt’a Cantor’a (Freestylers), Freq Nasty, Samy’ego K, duetu G&G (Paris, Francja) Mohana oraz londyńskiego The Shrine. Wraz z Alanem Parkerem Lewisem oraz grupą G&G zagrał na imprezie kończącej sezon 2005 na Lazurowym Wybrzeżu, w jednym z największy klubów tego regionu – Villa Bivona.
Najnowszym projektem Frozz’ego, powstałym we współpracy z djami z G&G, jest cykl imprez zatytułowany „Intercity Paris” promujący francuskich artystów.

MagEveBee
Uzdolniona skrzypaczka z licznymi osiągnięciami muzycznymi. Została wyróżniona na Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Skrzypków w Nysie. Ambicja i talent, pomogły jej zdobyć stypendium na Mistrzowskie Kursy odbywające się w Goch.
Obecnie MagEveBee wykorzystuje swoje zdolności pracując w charakterze muzyka sesyjnego, przy studiu nagrań ORANGE w Krakowie. Zajmuje się głównie produkcją reklam i produkcji telewizyjnych oraz teatralnych.

Smok i Krupiszon
Poszukując nowego brzmienia utworzyli zespół pod nazwą „Nu Dimensions”,
w którego skład weszły osoby z bardzo zróżnicowanymi zainteresowaniami muzycznymi. Smok wsparł grupę swoim bogatym doświadczeniem perkusyjnym, a zwłaszcza rytmicznymi uderzeniami w bębny konga oddającymi egzotyczny, afro-amerykański klimat. Krupiszon uzupełnił mix stylów o niesamowite saksofoniczne improwizacje. Wykonawcy łączą w swoich utworach różnorodne gatunki muzyczne – począwszy od bardzo pierwotnych, surowych, jazzowych i beebop’owych, poprzez etniczno-afro-kubańskie, swingujące aranżacje, nu-jazzowe oraz broken-beatowe brzmienia, aż po minimalfunkowe syntetyczne dźwięki współczesnej elektroniki.
Artyści mają już na swoim koncie wiele występów w zagranicznych i polskich projektach muzycznych, jak „Nu Dimensions By Viktor Shiva”, „Melt Festival” w Berlinie, „Latin Jazz Project” oraz festiwale współczesnej poezji i freestylu „Slam Poetry” w Krakowie, czy „Nu Klezmer Party” na Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie. Zespół zajmuje się również tworzeniem muzyki do reklam radiowych i telewizyjnych oraz regularnym graniem na imprezach i koncertach klubowych.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →