LCD Soundsystem powrócą, ale… czego właściwie możemy się spodziewać?

fot. Ruvan Wijesooriya
News
LCD Soundsystem powrócą, ale... czego właściwie możemy się spodziewać?

Amerykański zespół w dość ostrożnych słowach odniósł się do potencjalnego powrotu na scenę. LCD Soundsystem planują nadal koncertować i wydawać nową muzyką - tym razem na własnych warunkach. Sprawdź, w jakiej postaci usłyszmy legendarny band w najbliższym czasie.

LCD Soundsystem – zabawa muzyką

LCD Soundsystem w najnowszych wpisach na portalach społecznościowych zapowiadają powrót na scenę, zaznaczając jednocześnie, iż nie należy spodziewać się żadnej wielkiej trasy koncertowej. Co to oznacza w praktyce? Panowie to klasyczne sceniczne zwierza, którzy po 20 latach działalności nadal chcą bawić się muzyką. Tym razem ma to mieć okrojony zakres – kilka koncertów w miejscach, które uwielbiają, nie wykluczając także nagrania kilku nowych singli.

LCD Soundsystem
LCD Soundsystem

Naprawdę chcieliśmy przestać żyć w trybie regularnych wyjazdów spowodowanych koncertowaniem. Ostatnimi czasy rozmawialiśmy na temat kilku występów w Nowym Jorku, w mieście, w którym wszyscy żyjemy. Jesteśmy na miejscu, kochamy to robić, dlaczego raz na jakiś czas nie wyskoczyć na scenę, podzielić się swoją muzyką? Skoro jesteśmy w formie, muzyka dalej płynie w naszych żyłach, to nie widzę żadnego powodu, dla którego mielibyśmy z tego rezygnować.

Celebracja 20-lecia na scenie

LCD Soundsystem to muzyczny projekt, którego mózgiem jest producent i współzałożyciel wytwórni DFA Records – James Murphy. Przez ponad 20 lat działalności, rzecz jasna nie zawsze aktywnej, przez skład przewinęło się ponad 10 osób. Spoiwem był tutaj zawsze Murphy, DJ, wokalista i autor tekstów. Muzykę grupy określa się jako połączenie różnych gatunków: dance, punk wraz z disco i innymi stylami. Swoją popularność zyskali głównie w Stanach Zjednoczonych i na Wyspach Brytyjskich.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LCD Soundsystem w tym roku świętować będą 20-lecie istnienia. To idealny moment, aby podziękować fanom za wszystkie lata wsparcia. James Murphy odmawia póki co wszelakich wywiadów na temat przyszłości. Twierdzi, że w większości celem takich rozmów jest klikalność, z czym nie chce mieć wiele wspólnego. Frontman grupy, który tworzy zespół wraz z Nancy Whang, Pat Mahoney, Tylerem Pope, Al Doyle i Korey Richey, komunikuje, iż nadal będą nagrywać nowe single, unikając tym razem „paniki albumowej”. Czekamy!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →