LCD Soundsystem jednak wydaje

News

Pogłoski o zawieszeniu działalności formacji LCD Soundsystem zdementował jej lider James Murphy, który zapowiada nowy album w przyszłym roku!

Ogólne zamieszanie powstało w wyniku wywiadu z jednym z muzyków zespołu LCD Soundsystem Alem Doylem(współpracuje również z Hot Chip), który w swej wypowiedzi wspomniał o zbliżającym się zawieszeniu działalności grupy:

Nie wydaje mi się aby James Murphy wydał cos jeszcze jako LCD Soundsystem…

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

James Murphy, głównodowodzący projektu LCD zaprzecza i w najnowszym wywiadzie dla portalu NME.com zdradza plany na najbliższy album:

Wszystkie muzyczne projekty kształtują się w mojej głowie, kiedy dochodzę do etapu gdy tych pomysłów jest zbyt dużo, postanawiam je zarejestrować. Własnie znalazłem się w takim punkcie, mam 8 utworów w głowie – to masa krytyczna

Kiedy rozpocznę nagrywanie nikt nie będzie o tym wiedział, nawet mój menager… po prostu wyjadę poza miasto i będę tworzył…” – dodaje.

 

 

Grupa LCD Soundsystem zadebiutowała albumem w 2005 roku, z ktorego pochodził hit „Daft Punk Is Playing at My House”. Dwa lata później pojawił się kolejny longplay „Sound of Silver”. Formację tworzą James Murphy, Pat Mahoney, Phil Mossman, Tyler Pope & Nancy Whang + Matt Thornley, Al Doyle, J.D. Mark & Phil Skarich.

 

LCD Soundsystem – Tribulations

więcej: www.myspace.com/lcdsoundsystem

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →