’Wzloty i upadki’ Layo & Bushwacka!

Zapowiedzi

Londyński duet Layo & Bushwacka! zapowiada pierwszy od 6 lat album - 'Rising & Falling'. Wydawnicto będzie miało premierę pod koniec października.

Londyńczycy Layo Paskin i Matthew 'Bushwacka’ Benjamin współpracują ze sobą od połowy lat 90-tych, kiedy to zawładnęły nimi brzmienia acid house. Już w 1999 roku nagrali debiutancki album ’Low Life’, kilka lat później wystartowali z własną wytwórnią Olmeto Records.
Największy sukces przyniósł im kolejny album ’Night Works’ z 2002 roku. Pochodzący z niego singiel ’Love Story’ to dziś klasyka gatunku house, często grywana w mashupie Tima Deluxe z 'Finally’. Ostatnio w wielu setach DJ-skich pojawia się ich nowy numer ’Dancing In The Dark’ w remiksach Guy’a Gerbera i DJ Tennisa oraz Audiofly.
Wspomniany 'Dancing In The Dark’ to zapowiedź kolejnego albumu Layo & Bushwacka!, który będzie nosić tytuł ’Rising & Falling’ i ukaże się 30 października na ich własnym Olmeto. Na płycie znajdzie się 15 nowych kompozycji, nie tylko w klimatach house i techno, ale też breakbeat czy downtempo.
Layo & Bushwacka! – Rising & Falling [Olmeto]
Data wydania: 30.10.2012
Tracklista:
01. Intro
02. Delta Ahead
03. Emotional Intelligence
04. The Way Home
05. Can’t Hurt You
06. Thylacine
07. The Big Dream
08. Raw Defined
09. 5am
10. Born In The Backwoods
11. Tender Love
12. Dancing In The Dark
13. Killer On The Loose
14. Close To Me
15. Rising And Falling


Layo & Bushwacka! – Dancing In The Dark (Audiofly Remix) by Magnum PR NYC

Dancing In The Dark (Guy Gerber & DJ Tennis Remix) by Layo & Bushwacka!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →