Nowy projekt muzyczny Laurenta Garniera – L.B.S

Artykuł

Światowe tournee "Tales of a Kleptomaniac" Laurenta Garniera dobiega końca. Artysta zapowiada kolejną trasę koncertową z nowym projektem muzycznym o nazwie L.B.S.

L.B.S to nowy projekt muzyczny powołany do życia przez Laurenta Garniera, który tworzy również dwóch innych znanych muzyków: Benjamin Rippert (klawisze) oraz Stephane „Scan X” Dri (live machines). Skrót L.B.S ma wiele znaczeń jak np.: 'Laurent + Ben + Stephane’, 'Live Booth Sessions’ czy też 'Loud Bass & Samples’.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jak czytamy na oficjalnej stronie Myspace Laurenta Garniera:


„Po osiemnastu miesiącach trasy koncertowej z moimi muzykami, zdałem sobie sprawę, że więcej przyjemności sprawia mi granie na żywo na festiwalach, aniżeli sety DJskie w klubie. Podczas tournee rozwineliśmy bardzo otwarty styl grania – interakcji, improwizacji oraz swobodnego wyrażania się, czego nie mogłem osiągnąć poprzez moje sety DJskie. Oczywistym więc było, że po długim czasie koncertowania na największych festiwalach naszego globu, wrócę do swoich korzeni, do klubu i płyt. Jednak myśl o staniu samemu przed dwoma dekami wydawała się nierealna. Dlaczego więc nie połączyć tych dwóch rzeczy, grać numerów innych artystów i dodać do tego swój live act? Po ponad dwudziestu latach DJingu, chciałem iść o krok dalej. Czasem, gdy widzę jakiegoś DJa, wydaje mi się, że jest on znudzony tym co robi. Dla mnie oczywistym jest, że projekt L.B.S powstał nie tylko po to, aby moja praca nabrała nowego sensu, ale także po to, żeby dostarczyć nowe wrażenia ludziom chodzącym do klubów.”

 

Oficjalne rozpoczęcie trasy koncertowej L.B.S rozpocznie się dokładnie dzisiaj i potrwa przez cały przyszły rok. Poniżej znajdziecie potwierdzone daty występów trio:

21.10 = / Aix en Provence / Spartacus / FRANCE

22.10 = / Montpellier / Villa Rouge / FRANCE
23.10 = / Bordeaux / 4 Sans / FRANCE
10.11 = / Paris / Social Club / FRANCE
12.11 = / Brighton / Concorde 2 / UK
13.11 = / Manchester / Sankeys / UK
18.11 = / Offenbach / Robert Johnson / GERMANY
19.11 =  / Berlin / Panoramabar / GERMANY
20.11 =  / Leipzig / Distillery / GERMANY
03.12 =  / London / Village Underground / UK
04.12 = Pays Bas / Amsterdam / Time Warp / NETHERLANDS
18.12 =  / Brussels / Fuse / BELGIUM

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →