Laurel Laxxes – Somewhere New (feat. Gavin Beach)

Playlista

Tęsknicie czasem za Chetem Fakerem? Nie przekonuje Was muzyka tworzona przez niego już jako Nick Murphy? Z pomocą przychodzi australijsko-brytyjski duet - Laurel Laxxes i Gavin Beach.

Laurel Laxxes, rodak wspomnianego wyżej Murphy’ego aka Fakera, to zdolny producent i multiinstrumentalista. Sam o sobie mówi, iż jest niezależny i tylko do niego należy decyzja z kim współpracuje. A grono artystów, szczególnie wokalistów, którzy korzystają z jego talentu jest coraz większe.

Laxxes obraca się głównie wokół słonecznej elektroniki przypominającej dokonania Bondax czy Classixx. Jest popowa lekkość, jest UK house’owy vibe. Jednak w swojej najnowszej produkcji, Australijczyk zwraca się w kierunku pościelowej elektroniki spod znaku Majestic Casual.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W kawałku zatytułowanym Somewhere New gościnnie udzielił się brytyjski wokalista, Gavin Beach. Dotychczas muzyk kojarzony był głównie z coverów, które nagrywał w domowym zaciszu i udostępniał na swoim kanale na YouTube. Jak pokazuje przykład Somewhere New, drzemie w nim o wiele większy potencjał.

Kto wie, być może właśnie Laurel Laxxes odkrywa przed światem nowy talent? Efekt współpracy obu panów jest imponujący. Mamy do czynienia z sypialnianą balladą, w której dominuje delikatna, słoneczna elektronika. Taki anturaż dźwięków to idealne tło dla głosu Gavina Beacha. Soulująca maniera śpiewu i delikatna, matowa barwa nadają kawałkowi klimatu znanego z początkowych dokonań wspomnianego Cheta Fakera lub takich artystów jak Thomston czy Aquilo.

Numer ma potencjał na zostanie mocną pozycją w ścieżce dźwiękowej niejednego letniego wieczoru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →