Nad Wartą rusza letnia szkoła produkcji muzyki – ZAPISY, HARMONOGRAM

News

Poznaliśmy harmonogram lipcowych zajęć letniej szkoły produkcji muzyki, która ruszy w Brzegu Wschodnim w Poznaniu. Od dziś możecie się zapisać na warsztaty, w których udział jest bezpłatny.

Z inicjatywy Brzegu Wschodniego powstał projekt „Lato nad rzeką„, będący cyklem bezpłatnych warsztatów i wydarzeń kulturalnych skupionych wokół tworzenia muzyki, grafiki i fotografii. Nas najbardziej zainteresował pilotażowy projekt szkoły produkcji muzyki, organizowany przy współpracy z wrocławską Szkołą Produkcji Muzyki i firmą Ableton. Zajęcia poprowadzi ekspert w tej dziedzinie – Kuba Sojka. Młodych twórców inspirować będą spotkania i panele dyskusyjne z doświadczonymi artystami.
Na terenie Brzegu Wschodniego, mieszczącego się przy ul. Wioślarskiej 74 (przy Moście Królowej Jadwigii) w Poznaniu stanie pracownia muzyczna, kompleksowo wyposażona w wygodne miejsca do pracy twórczej, niezbędny sprzęt i oprogramowanie.

Zajęcia w poznańskim Brzegu Wschodnim poprowadzi Kuba Sojka

ZAPISY

Dziś ruszyły zapisy na lipcowe zajęcia Szkoły Produkcji Muzyki. Mail rejestracyjny powinien zawierać dane w postaci imienia i nazwiska uczestnika, daty warsztatów (jedna osoba nie może wybrać więcej niż dwóch różnych zajęć) oraz krótką informację o sobie. Daty spotkań wraz z tematami znajdziecie poniżej. Zgłoszenia należy wysłać na adres [email protected] do 28 czerwca.

HARMONOGRAM

6 lipca, 17:00 – 20:00
Sound design i efekty. Wykorzystywanie efektów w sposób konwencjonalny oraz niekonwencjonalny, łączenie efektów, tworzenie multiefektów, kreowanie nowych brzmień. Gość specjalny: An On Bast
13 lipca, 17:00 – 20:00
Midi oraz Rytm. Czym jest midi, do czego służy, jakie informacje można zamieścić w automatyce, synchronizacja, sterowanie, mapowanie, programowanie rytmów, sekwencer, maszyna perkusyjna. Gość specjalny: Kuba Karaś – The Dumplings
20 lipca, 17:00 – 20:00
Synteza Analogowa. Warsztat z zakresu syntezy substraktywnej, objaśnienie wszystkich funkcji syntezatora oraz jego modułów, zastosowanie ich w praktyce. Gość specjalny: Maciej Polak, Analogia.pl

27 lipca, 17:00 – 20:00
Sampling. Omówienie różnych technik samplingu, kreowanie brzmień, resampling, zastosowanie w praktyce.
Projekt „Lato w mieście” jest realizowany w ramach programu Centrum Warte Poznania. Udział w zajęciach będzie całkowicie bezpłatny.


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →