LAS Tribe startuje pod koniec sierpnia

Festiwale News
LAS Tribe

LAS Tribe jest siostrzanym wydarzeniem LAS Festivalu. Czterodniowe spotkanie z muzyką elektroniczną odbędzie się  w sekretnej lokalizacji.

LAS Tribe w miejsce LAS Festival

Organizatorzy LAS Festival nie poddali się koronawirusowi i powołali do życia nowy projekt. Nosi on nazwę LAS Tribe.  Będzie to event zbliżony do formuły festiwalu i odbędzie się dzięki nowym rozporządzeniom o organizacji imprez wraz z zachowaniem wszelkich obostrzeń sanitarnych.

Czasem brakuje nam w codziennym życiu uziemienia i kontaktu z naturą. Dodatek bliskich ludzi i muzyki na najwyższym poziomie brzmi jak recepta na piękny weekend? Powróćmy do korzeni i spotkajmy się plemiennie w ramach tajemniczego projektu LAS Tribe! – piszą w informacji prasowej organizatorzy.

LAS Tribe

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Specjalnie na LAS Tribe – który rozpocznie się 27 sierpnia a zakończy 30 sierpnia – wybudowana zostanie nowa scena, która stanie pośród trzech innych. Tradycyjnie z narastającą intensywnością zaprezentowany zostanie na nich szeroki horyzont muzyczny: od orientalnego, etnicznego downtempo poprzez bassowy masaż dubami, głęboki chill, progresywny house aż do techno i psytrance.

Festiwalowicze będą mogli skorzystać z pola namiotowego i strefy gastronomicznej. Na terenie imprezy odbędą się również warsztaty, które umilą czas pomiędzy tańcami. Start nastąpi z okolic Paczyna a meta to „kosmiczna kraina, gdzie będą opowiadane malownicze historie muzyczne”.

LAS Tribe – impreza w naturze

LAS to festiwal muzyczny odbywający się w naturze. Za każdym razem organizatorzy starają się dobrać odpowiednio miejsce imprezy, tak aby odnaleźć pełne słońca, pachnące i wzbudzające podziw leśne przestrzenie. Cały rok trwają przygotowania, aby te cztery dni były idealną atmosferą aby poznawać ludzi podobnych do siebie i uczestniczyć w wyjątkowych warsztatach. LAS to największy elektroniczny festiwal “open air” na Dolnym Śląsku i jednym z największych projektów undergroundowych w Polsce. Celem jest poczuć magiczną atmosferę, zapomnieć o wielkomiejskim zgiełku i cieszyć się starannie wyselekcjonowaną muzyką w sercu lasu.

LAS Festival 2019 – Day & Nights One ShotsPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →