LAS Tribe Open Air 2020: Christian Löffler gwiazdą imprezy

Festiwale News
LAS 2020

Jeden z najbardziej rozchwytywanych twórców minimal techno wzbogaci swoją obecnością line-up LASu.

LAS Tribe Open Air 2020 – headliner i nowa scena

Na tegorocznej edycji LAS Tribe Open Air 2020 zagra Christian Löffler, który zainauguruje nową scenę Rising Stage. Artysta zaprezentuje „leśnej publiczności” utwory z najnowszego albumu Lys. Dźwięki jego hipnotyzującej muzyki rozbrzmiewać będą na polanie z widokiem na wschód słońca.

Nieustannie chcemy rozwijać LAS, aby Leśni Ludzie każde kolejne spotkania mogli przeżywać na nowo. Najważniejsza jest dla nas jakość i zadowolenie uczestników, dlatego w tym roku budujemy nową scenę, która będzie pełna uniesień, spokoju, harmonii i przede wszystkim z pięknym widokiem na wschód słońca. Chcielibyśmy, aby LAS jednoczył – żeby nie ograniczał się do jednego stylu muzycznego i tworzył większą opowieść. Scena Rising Stage będzie kolejnym puzzlem w naszej układance – mówi organizator wydarzenia, Kuba
Korta

Christian Löffler – Roth (feat. Mohna)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

LAS Tribe Open Air 2020 rusza pod koniec sierpnia

LAS Tribe to niezwykłe spotkanie muzyczne dla wszystkich kochających naturę i tęskniących za festiwalami. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-30 sierpnia w niezwykłym lesie w Kamiennych Górach. Organizatorzy tej edycji zapowiadają jeszcze więcej przygód.

Tradycyjnie z narastającą intensywnością zaprezentowany zostanie na nich szeroki horyzont muzyczny: od orientalnego, etnicznego downtempo poprzez bassowy masaż dubami, głęboki chill, progresywny house aż do techno i psytrance.

Festiwalowicze będą mogli skorzystać z pola namiotowego i strefy gastronomicznej. Na terenie imprezy odbędą się również warsztaty, które umilą czas pomiędzy tańcami. Start nastąpi z okolic Paczyna, a meta to „kosmiczna kraina, gdzie będą opowiadane malownicze historie muzyczne”.

LAS 2020

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →