Lamb na czterech koncertach w Polsce – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Trzy lata po wydaniu znakomicie przyjętego przez krytyków albumu "Five", Lamb wraca z nowym krążkiem i europejską trasą, która nie ominie Polski! Bilety są już w sprzedaży!

Lamb to kultowy brytyjski duet, wyrosły na stylistyce bristol sound i trip hopu. Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów Lou Rhodes oraz producent i multinstrumentalista Andy Barlow stworzyli niepowtarzalny styl, łączący liryczną wokalistykę z ambientowymi, trip-hopowo-jazzowymi pulsacjami.
Lamb mają na koncie 5 albumów i 3 kompilacje, na których pojawiły się kultowe już dziś utwory jak: „Gabriel„, „Górecki„, „Heaven„, „Angelica„, „Lullaby„, „Cottonwool” czy „God Bless„. W 2004 roku duet oficjalnie zawiesił działalność, zaś jego twórcy skoncentrowali się na solowych projektach. Na początku 2009 roku świat obiegła sensacyjna wiadomość o wznowieniu działalności koncertowej duetu. Ogromny sukces trasy koncertowej zachęcił duet do powrotu do studia i pracy nad albumem „Five„, który ukazał się 2011 roku.
Na początku tego roku Lou Rhodes i Andy Barlow powrócili do studia i właśnie kończą pracę na swoim szóstym krążkiem, zatytułowanym „Backspace Unwind”, którego premiera odbędzie się w październiku. Nowy materiał zaprezentują podczas swojego europejskiego tournée, które obejmie też koncerty we Wrocławiu, KrakowieWarszawie i Gdańsku.Źródło: materiały organizatora
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →