Lakker zapowiadają LP dla R&S Records

Zapowiedzi

"Zawsze interesowały nas głosy, które brzmią jak syntezatory i syntezatory, które brzmią jak głosy" - zdradzają muzycy z Lakker w zapowiedzi najnowszego albumu!

Lakker to dwóch Irlandczyków, którzy w niebanalny sposób eksperymentują z techno, noisem czy ambientem, za nic mając gatunkowe normy. Ich świeże podejście do muzyki elektronicznej mogliśmy usłyszeć na EPkach wydawanych nakładem takich wytwórni jak Stroboscopic Artefacts, Blueprint, Killekil czy R&S Records. Dla tej ostatniej Dara Smith i Ian McDonnel (Eomac),znani jako Lakker, zapowiedzieli własnie swój następny krążek pt. Tundra.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W dźwiękowym krajobrazie albumu, oprócz elektronicznych brzmień, usłyszymy także nagrania aut pędzących przez tunel, kościelnych dzwonów, żeńskiego chóru czy gardłowych śpiewów eskimosów.
Zawsze interesowały nas głosy, które brzmią jak syntezatory i syntezatory, które brzmią jak głosy. Inspirowaliśmy się też tą wyjątkową atmosferą, która unosi się nad oceanem. Nieprzewidywalność i potencjał, Konstruktywne i destruktywne siły stale się przenikają – opowiada duet o swoim nowym albumie.
Już teraz możecie posłuchać utworu Mountain Divide w Muno.FM, który pochodzi z nadchodzącego krążka Lakker!

Lakker – Tundra [R&S Records]

Data wydania: 11.05.2015

Tracklista:

01. Echtrae
02. Milch
03. Mountain Divide
04. Three Songs
05. Ton’neru
06. Halite
07. Tundra
08. Pylon
09. Oktavist
10. Herald
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →