Łączymy siły z Plug.In!

News

Z wielką przyjemnością dzielimy się tą wiadomością! Muno.pl będzie wspierać patronatem i nie tylko jeden z najciekawszych projektów, jakie w ostatnich latach pojawiły się na polskiej scenie klubowej.

Plug.In to projekt, w ramach którego organizowane i transmitowane są sety didżejskie z rozmaitych miejsc w Poznaniu, a nawet już w Polsce. To, co wyróżnia tę inicjatywę to nietuzinkowy dobór lokalizacji, w których odbywają się imprezy.

Raz jest to wnętrze znanego klubu takiego jak poznańska Tama czy warszawska Smolna, innym razem modna, letnia miejscówka lub restauracja, a jeszcze innym… dach jednego z najwyższych budynków w mieście. Mowa oczywiście o najbardziej rozpoznawalnym biurowcu Wielkopolski, a mianowicie o Bałtyku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To nie wszystko. Plug.In dopiero się rozkręca i ma apetyt na więcej. W czasie nadchodzącego sezonu letniego, jego kamery rejestrować będą sety didżejskie odbywające się w jeszcze bardziej niekonwencjonalnych lokalizacjach.

Wiele z nich stanowić będzie nie tylko doskonałe miejsce do słuchania muzyki, lecz także ucztę dla oczu. Szczegóły niebawem!

Zajawkę naszej współpracy można było zobaczyć w trakcie festiwalu ENEA Spring Break w Poznaniu, a dokładniej podczas prowadzonych przez nas spotkań zatytułowanych Koneksje.

To ekipa Plug.In odpowiadała za transmitowanie jednego z dni, w ramach którego przedstawiliśmy wyniki plebiscytu Munoludy 2018.

Najbliższa okazja do uczestnictwa w imprezie zorganizowanej i transmitowanej przez Plug.In nadarzy się w niedzielę, 2 czerwca. Tego dnia, w znajdującym się nad jeziorem Malta w Poznaniu Wake Parku zagrają Robert Błaszczyk, Venzio i Sourge. Szczegóły na profilu wydarzenia na Facebooku. Transmisja z imprezy dostępna będzie na profilu Plug.In oraz Muno.pl.

Zachęcamy nie tylko do oglądania, lecz także uczestnictwa w samym wydarzeniu. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00. O kolejnych edycjach Plug.Ina, dowiecie się z naszej strony i profilu na Facebooku.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →