Techno w japońskich górach czyli festiwal bez line-up’u

News

Jeden z najbardziej niesamowitych festiwali na ziemi, postanowił że w tym roku nie zdradzi listy występującyh artystów. Mimo to wejściówki zostały wyprzedane...

The Labyrinth zagości w tym roku na zielonych terenach u podnóża góry Naeba w dniach 22-24 września. Impreza stawia na intymny, magiczny klimat – niemal co roku liczba uczestników jest coraz bardziej ograniczana, a pula biletów dla gości z Europy to zaledwie kilka procent. W tym roku organizator, grupa Mindgames poszła o krok dalej, i postanowiła nie ogłaszać lineupu.
Uczestnicy otrzymają TT dopiero przy wejściu na imprezę aby utrzymać atmosferę „tajemnicy i niespodzianki”. Jednak Labyrinth to co roku śmietanka hipnotycznej elektroniki – pojawiają się na nim Donato Dozzy, Atom™ czy Peter Van Hoesen, który w swoim kalendarium w dacie festiwalu ma wpisane „TBA, Asia”.
„W tym roku prosimy Cię, abyś zostawił swoje oczekiwania w domu… chcemy abyś doświadczył czegoś rzadkiego w dzisiejszym świecie: pojaw się na wydarzeniu, na którym nie wiesz kto wystąpi” – tłumaczą organizatorzy.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →