La Sunda Open Air 2008 @ 26.06 Pole Piknikowe Malta

News

Druga edycja Open Air'owej imprezy pod patronatem audycji La Sunda już 26 czerwca (czwartek!) na Polu Piknikowym Malta w Poznaniu!

Podczas tej pięknej czerwcowej nocy wszyscy słuchacze audycji La Sunda i nie tylko, będą mogli znowu spotkać się w jednym miejscu, o tym samym czasie żeby upajać się dźwiękami elektronicznej muzyki prezentowanej przez najlepszych artystów.

    * Zobacz fotki z zeszłorocznej imprezy La Sunda Open Air 2007

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tym roku na La Sunda Open Air, na przygotowanych trzech scenach wystąpią utalentowani dj’e i producenci: Petter Von Coil, Peter Pain, Kate Sun, Joanna, Dap, Will Art, Akisensei, Pete Matz oraz prowadzący audycję La Sunda: Cube aka Jacob Seville i Juniore aka Alex Junoloco.


Klimat muzyczny, jaki będzie panować na imprezie to deep, tech, minimal, house, techno a o oprawę wizualną zadbają vj’e z  Kobaltmasa.

Pole Piknikowe Malta to wyjątkowe miejsce, duży ogrodzony teren zieleni, oaza spokoju w wielkim zatłoczonym mieście, która w 100 procentach oddaje klimat lata. Postanowiliśmy rozpocząć imprezę już o godzinie 20:00 by w promieniach zachodzącego słońca i przy dźwiękach muzyki napawać oczy pięknem tego miejsca.


Głównym celem audycji La Sunda jest prezentowanie najciekawszej muzyki elektronicznej oraz przybliżanie ludziom sylwetek utalentowanych artystów z Polski i z zagranicy.

W tym czasie na Malcie odbywać się będzie Międzynarodowy Festiwal Teatralny Malta 2008 i mamy nadzieje, że La Sunda Open Air idealnie wpasuje się w konwencję tej imprezy.

W ubiegłym roku gwiazdą główną La Sunda Open Air był Paul Thomas(na zdjęciu) z Wielkiej Brytanii a na tej wyjątkowej imprezie bawiło się ponad 700 osób.Zapraszamy już w najbliższy czwartek 26 czerwca od godziny 20! Wstęp 10/15 PLN.

26.06.2008 czwartek godz 20:00
La Sunda Open Air 2008 – Pole Piknikowe Malta (za stokiem narciarskim)
Start: 20:00

Wstęp:
– z ulotką / do23:00 10zł, później 15zł
– wstęp do godz 23 – 10 zł
– po godz 23 – 15 zł
 -z ulotką – 10 złPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →