La Sunda – 1 urodziny 01.12 (sobota) w klubie Johnny Rocker

News

Niedzielna audycja La Sunda w radiu RMI.fm prowadzona przez dwójkę poznańskich dj'ów Cube'a i Juniore ma już rok! Z tej okazji 1.12.2007 odbędzie się urodzinowa impreza w klubie Johnny Rocker w Poznaniu, a gwiazdą główną będzie Myke Smith z Wielkiej Brytanii.

Dla pierwszych stu osób specjalny promo mix audycji La Sunda!!!

Co tydzień w niedziele od godziny 19 do 21 na antenie radia RMI.fm Cube i Juniore przedstawiają  najświeższe muzyczne wydawnictwa, garść informacji o wydarzeniach, sylwetkach oraz sety gości z Polski i zagranicy.

Przez ostatni rok pojawiły się mixy wielu artystów z całego świata, zarówno gwiazd jak i tych mniej znanych ale godnych polecenia postaci ze świata muzycznego. Raz w miesiącu za sterami radiowej dj’ki stają sami prowadzący Cube i Juniore prezentując swoje autorskie sety zawierające muzyczne upodobania każdego z osobna.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Audycja La Sunda zdobyła przez ostatni rok sporą popularność wśród klubowiczów, którzy  słuchają jej nie tylko w Polsce ale również zagranicą za pośrednictwem internetu.

Z okazji zbliżających się urodzin odbędzie się impreza w klubie Johnny Rocker (róg Wielka/ Szewska) a miejsce zostanie specjalnie zaaranżowane na potrzeby bawiących się klubowiczów.

Mamy dla Was 5 wejściówek:

Wśród osób, które wyślą maila na adres: [email protected] rozlosujemy wejściówki na La Sunda – 1 urodziny.  W mailu należy podać imię i nazwisko oraz nr tel. kontaktowego, w temacie wiadomości proszę wpisać nazwę imprezy.

La Sunda 1 urodziny
Wystąpią:
MYKE SMITH (Baroque, DexInTheCity, UK)
Mike Polarny (Pompon.net W-wa)
Cube & Juniore (La Sunda)

SOBOTA 01.12.2007
Start: 22:00
Wstęp: 15 PLN | 10 PLN z ulotką
JOHNNY ROCKERPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →