Kyle Dixon i Michael Stein wypuścili ścieżkę dźwiękową do „Stranger Things 4”

Fot. Materiały promocyjne
News
Stranger Things - wielki finał

Podobnie jak czwarty sezon serialu, 80-utworowy album z Stranger Things 4 OST podzielony jest na dwie części.

Jeszcze dziwniejsze rzeczy

W piątek 1 lipca Lakeshore Records wypuściło album Stranger Things 4 (Original Score From the Netflix Series) Kyle’a Dixona i Michaela Steina z muzyką do amerykańskiego serialu Stranger Things 4. Podobnie jak czwarty sezon serialu Netflixa, 80-utworowy album podzielony jest na dwa osobne volume’y.

Lakeshore Records to czterokrotnie nominowana do nagrody Grammy wytwórnia, która udźwiękowiła wiele znakomitych programów telewizyjnych i filmów, w tym Black Mirror, Drive i Moonlight.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W pierwszej odsłonie czwartego sezonu Stranger Things wyróżniał szczególnie utwór Kate Bush Running up That Hill. Singiel z 1985 roku osiągnął nr 1 w Wielkiej Brytanii i po raz pierwszy trafił do amerykańskiego TOP 10. Po kilku rzadkich wypowiedziach na temat sukcesu piosenki, Bush rozmawiała z Emmą Barnett z BBC Radio 4, mówiąc:

Stranger Things 4 – (Score Album) Part.1

Myślę, że to naprawdę wspaniałe, że jest to zupełnie nowa publiczność, która w wielu przypadkach nigdy o mnie nie słyszała i uwielbiam to. Myśl o tych wszystkich naprawdę młodych ludziach słyszących piosenkę po raz pierwszy i odkrywających ją jest… cóż, myślę, że to bardzo wyjątkowe.

Stranger Things – wielki finał

Dixon i Stein, którzy występują również w zespole Survive, zdobyli nagrodę Primetime Emmy Award za Outstanding Original Main Title Theme Music w 2017 roku.

Na Netflixie pojawiły się już finałowe odcinki czwartego sezonu Stranger Things. Na widzów czekają łącznie cztery godziny emocji, ponieważ pierwszy z premierowych epizodów trwa półtorej godziny, a drugi – dwie i pół godziny. W ostatnio udostępnionym zwiastunie zobaczyliśmy, że w końcu dojdzie do starcia pomiędzy Hawkins a Drugą Stroną.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →