Kto nagrywa kompilację Fabric 48?

News

Wiemy już kto jest odpowiedzialny za nagranie 48 odsłony kompilacji wydawanej przez legendarny londyński klub The Fabric.

Jak dotąd nie została jeszcze ujawniona tracklista Fabric 48. Jednak sądząc po artyście, który jest odpowiedzialny za jej nagranie, możemy spodziewać się czegoś na prawdę wyjątkowego.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Radio Slave, bo o nim mowa, jest jednym z najbardziej szanowanych i docenianych za swą wszechstronność dj’ów i producentów na świecie. Posiada niezwykłą wręcz umiejętność łączenia różnych maści dźwięków od Chicago jackin house do Detroit techno, od  brytyjskich progresywnych brzmień house aż po niemiecki minimal, a co najważniejsze, robi to w sposób wyjątkowo przyjemny dla ucha. Potwierdzeniem tego są uwielbiane przez publiczność sety grane w kultowym berlińskim klubie Panorama Bar, gdzie pojawia się ze swoim cyklem imprez Rekids Night oraz oczywiście w londyńskim klubie The Fabric.

 

 

Oficjalna premiera kompilacji Fabric 48 odbędzie się w połowie września 2009 roku. Jak tylko pojawi się informacja na temat tracklisty, napiszemy o tym na łamach muzikanova.pl.

 

Przypomnijmy także, że Radio Slave wystąpi na tegorocznej edycji Audioriver w Płocku.

 

Plotki głoszą, że Fabric 49 nagra nasza rodaczka Magda, więcej już wkrótce…

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →