Tworzysz muzykę? Szef kultowej wytwórni techno ma dla ciebie kilka rad

News

Kr!z, założyciel Token Records ma kilka cennych uwag dla "wszystkich, którzy tworzą muzykę".

W 2007 roku fascynacja techno i zalew rynku „przehajpowanym” minimal housem doprowadziła do tego, że Kr!z założył jedną z najważniejszych wytwórni techno obecnych czasów. To nakładem Token ukazywały się szlagiery od takich artystów jak Inigo Kennedy, Xhin, Ø [Phase], Rødhåd czy Ctrls.

Kr!z postanowił podzielić się swoim wieloletnim doświadczeniem z pracy w branży muzycznej. Kilka cennych uwag zawarł w poście na fanpage’u wytwórni Token.
Do wszystkich, którzy tworzą muzykę: IDENTIFY YOURSELF

– posiadanie własnej tożsamości, osobowości jest kluczem. Odnosi się to do życia, ale również do tworzenia muzyki. Bądź sobą, nie próbuj być kimś innym, nawet jeśli go podziwiasz. Kopia nigdy nie będzie brzmiała jak oryginał.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

– muzyka jest sztuką, nie sposobem na generowanie djskich bookingów. Jeśli chcesz grać częściej na imprezach, pracuj nad swoimi umiejętnościami za konsoletą, zamiast wydawać więcej muzyki. Dj’ing i praca w studio to dwie oddzielne rzeczy. Bycie dobrym w jednej, nie oznacza bycie dobrym w tej drugiej.

– nie wszystko co stworzysz, musi ujrzeć światło dzienne. Bądź swoim najsurowszym krytykiem. Mniej, znaczy więcej.

– zrozum, że jeśli coś wydasz, nie będziesz mógł tego usunąć. Upewnij się, że w 200% tylko Ty stoisz za muzyką, ponieważ jedna zła decyzja może mieć wpływ na opinie o Tobie do końca muzycznego życia.

– jeśli to co robisz Cię pasjonuje, to prędzej czy później osiągniesz sukces jako Dj i/lub producent. Cierpliwości.

Powodzenia!
Post kwituje odnośnik do wydawnictwa „Identify Yourself” Inigo Kennedy z katalogu Token, którego tytuł był myślą przewodnią wypowiedzi Kr!Za.
Co byście dodali do tej listy? Dajcie nam znać w komentarzach!

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →