Koronawirus w Wielkiej Brytanii – organizowane są nielegalne rave’y

News
Rave'ować czy nie rave'ować - oto jest pytanie

Podczas, gdy kluby i sale koncertowe na Wyspach Brytyjskich pozostają zamknięte, fani muzyki tanecznej organizują na własną rękę nielegalne i ryzykowne imprezy.

Nielegalne rave’y w Wielkiej Brytanii rosną w siłę

Poczynając od Halloween, policja w Wielkiej Brytanii zmaga się z plagą nielegalnych imprez organizowanych zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu.

W samym Londynie w ostatni weekend miał miejsce nielegalny rave w nieczynnym posterunku policji w Hampstead, który przyciągnął około 800 osób. Około 300 osób uczestniczyło zaś w otwartej imprezie na farmie w Chesire. W magazynie w Yate, niedaleko Bristolu, rave przyciągnął około 700 osób. To tylko ułamek wszystkich imprez, które odbyły się od początku listopada pomimo lockdownu. Gdy na miejsce „eventów muzycznych” przybywa policja, dochodzi do przepychanek między uczestnikami zabaw a funkcjonariuszami. Zdarzają się także aresztowania.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nielegalne rave'y w Wielkiej Brytanii rosną w siłę

Działania organizatorów tych wydarzeń są całkowicie nieodpowiedzialne i jestem pewien, że spotkają się ze zdecydowaną dezaprobatą większości społeczeństwa. Nie może być tak, że my wszyscy dokonujemy ogromnych wyrzeczeń, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa, a grupka niezbyt rozgarniętych ludzi to zaprzepaści – komentuje inspektor Mark Runacres.

Władze Wielkiej Brytanii zapowiadają, że organizatorzy nielicencjonowanych imprez będą surowo karani.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →