Konkurs DJ’ski Muno.pl rozwiązany! WYNIKI!

News

Wszystko jest już jasne! Wiemy kto wygrał nasz DJ'ski konkurs i zagra na urodzinowym party Muno.pl w SQ klub u boku Roberta Dietza. Dzięki Waszej pomocy wybraliśmy zwycięzcę i wyróżniliśmy najlepsze mixy! Posłuchaj...

To nie było łatwe zadanie! Dziesięciu finalistów przez około 2 tygodnie zbierało głosy w naszym konkursie DJ’skim. Celem było wybranie najlepszego seta zgłoszonego przez uzdolnionych artystów z całego kraju.

Zainteresowanie było ogromne z czego niezmiernie się cieszymy. Oddano około 2 tys. głosów – ta liczba jest najlepszym dowodem na słuszność tego przedsięwzięcia. Szczególnie jesteśmy zadowoleni z faktu, iż młodzi i utalentowani DJ’e stanęli na wysokości zadania i podesłali naprawdę dobre prace.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wasze głosy były niezwykle istotne w podejmowaniu ostatecznej decyzji. Choć zostawiliśmy sobie prawo do decydującego wyboru, w tym przypadku nasze zdanie nie różniło się z Waszymi propozycjami. I tak numerem jeden, dwa i trzy zostali DJ’e którzy zdobyli najwięcej głosów w plebiscycie. Przyznaliśmy też jedno wyjątkowe wyróżnienie!

Przed Wami zwycięzca DJ’skiego konkursu Muno.pl:

1. LOONY W (Żory) – 26 % głosów

Świeżość! Chodzą pogłoski, że jest synem Kerriego Chandlera i Niny Simone. Lubi dobre akordy na organach, dźwięki perkusyjne 909, srogi rave i kanapki śledziowe z cieszynskiego PSS’u. Aktywny członek kolektywu Podaj Kabel. Serwuje głebokie house’y i biesiadne piosenki dla dziewczyn. Ciężko coś dodać po tak wyczerpującym wstępie jego biografii. Wszystko się zgadza. Na jego konto ląduje wygrana w konkursie Muno.pl. Loony W zdobył największe uznanie, poparte liczbą Waszych głosów. Set mocno zróżnicowany, ale zagrany spójnie co dowodzi dobrego instynktu i zmysłu przy doborze repertuaru popartego słusznym miksowaniem. Mix porywa od początku do lekkiego podrygiwania, a w efekcie sami nie wiemy kiedy lądujemy na środku pokoju pogrążeni w tańcu. Lubimy takie rzeczy i cieszymy się, iż to właśnie Loony W wraz z nami zagra na urodzinach Muno.pl w poznańskim klubie SQ 18 maja! GRATULUJEMY!

2. ZARIUSH (Poznań) – 24 % głosów

promo muno.pl mix by Zariush.mp3 [ Zariush ]

Mix : promo muno.pl mix by Zariush.mp3
Zariush
Deep house, House, Indie Dance / Nu Disco

Zaskakujący, dobry technicznie, niebanalny! Te słowa wypowiadamy z pełną odpowiedzialnością. Set Zariusha wciąga od pierwszego przesłuchania, dużo tu niestandardowych rozwiązań, co sprawia, że zdecydowanie wyróżnia się na tle innych mixów. Ten młody DJ z Poznania ma przed sobą szerokie perspektywy. Liczymy, że drugie miejsce w naszym konkursie doda mu skrzydeł w realizaji celów. Śledźcie uważnie poczynania tego młodego człowieka i wspierajcie go na imprezach na których gra. My, nie możemy już sie doczekać jego gościnnego seta w audycji BE 4 w Czwórce Polskim Radiu! GRATULUJEMY!

3. THOMAS L (Warszawa) – 11 % głosów

Thomas L w naszym głosowaniu uzyskał 3 wynik. Nagrał bardzo poprawny deep i tech house’owy mix, którego słucha się z przyjemnością. Idealny na rozpoczęcie wieczoru, przyjemny do słuchania w ciągu dnia. Mamy nadzieję, że to wyróżnienie pomoże mu w rozwinięciu kariery. Sami również z chęcią posłuchamy go na żywo.

SPECJALNE WYRÓŻNIENIE  MUNO.PL:

CAS (Poznań)

Promo Mixtape [ cas ]

Mix : Promo Mixtape
cas
Deep house, House, Tech House

Niepokorny, o czym świadczyć może także jego bio. Cas czyli Maciej Kasprzyk nagrał seta niebanalnego, który często gościł na głośnikach w redakcji Muno.pl. Stąd też to specjalne, nieprzewidywane wcześniej wyróżnienie. Doskonała selekcja, zaangażowanie w podejściu do stworzenia konkursowego seta i mamy piorunujący efekt końcowy! Polecamy ten set wszystkim miłośnikom dobrego klubowego grania. Słychać, iż Cas ma niebywały potencjał, także z uwagą będziemy śledzić jego poczynania na scenie DJ’skiej! GRATULUJEMY!

 

NAGRODY

  • Nagrodą główną jest występ podczas imprezy urodzinowej Muno.pl, która odbędzie się 18.05.2012 r. w poznańskim klubie SQ. Gwiazdą imprezy będzie Robert Dietz (Cadenza), a Zwycięzca Konkursu zagra na tej samej scenie.
  • Zwycięski i wyróżnione głosami Czytelników mixy wraz z sylwetkami artystów zostaną zaprezentowane w specjalnym artykule na Muno.pl.
  • Autorzy mixów z finałowej dziesiątki trafią do bazy Artystów Głównych Muno.pl.
  • Wybrani zwycięzcy konkursu będą mieli również okazję zagrać w audycji BE 4 w Czwórce Polskim Radiu.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →