Nie zaznasz już 'Relaksu nad Wartą’

News

Kolejna letnia miejscówka znika z polskiej "klubowej" mapy przez problemy z lokalnymi władzami.

W ubiegłym tygodniu w Warszawie zamknęła się Plażowa – jedno z najpopularniejszych letnich miejsc, w którym można było posłuchać koncertu czy wziąć udział w imprezie „pod chmurką”. W Poznaniu niestety nie jest lepiej…
W tym sezonie poznańska rzeka „ożyła” m.in. przez otwarcie się „Relaksu Nad Wartą”. Na piaskach tego miejsca zdążyli wystąpić tacy artyści jak m.in. Rosalie., Kuba Karaś (The Dumplings), Ptaki, Adi Nowak czy Onra. Miejsce jednak musi zniknąć do końca tego tygodnia, przez problemy z lokalnymi władzami czy skargi mieszkańców na hałas… przeczytajcie poniżej fragmenty oświadczenia „Relaksu Nad Wartą”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Elo Relaksowicze!

Z końcem sierpnia zwijamy się znad Warty, ale tylko po to, żeby przenieść się do CAŁOROCZNEJ MIEJSCÓWKI pod dachem. Dostaliśmy formalny kwit z którego wynika ze mamy TRZY DNI NA OPUSZCZENIE TERENU nad Wartą 🙂 Jasne, że go opuścimy. Zrobimy to zgodnie z prawem jak tylko doprowadzimy miejski teren do należytego stanu. Poza tym siedzenie tam, gdzie nas nie chcą, nie jest zupełnie w naszym stylu.

Ważne jest, żebyśmy byli NIEZALEŻNI od władz Poznania. Dlaczego? Otóż władze Poznania z Prezydentem na czele nie jarzą do czego służy rzeka, choć kilka miesięcy temu nawijali nam makaron na uszy, że chcą „aktywizować rzekę”.

A jest tak: jest za głośno, za jasno no i ogólnie jest, a jak to w Polandii najlepiej, żeby było nic bo wtedy jest spokój 🙂 Typowa mentalność sołtysów z zatęchłej wiochy, a nie urzędników z Prezydentem miasta Poznania na czele, które to miasto przecież żadnym zadupiem nie jest. Naloty policji i straży miejskiej u nas to norma, ale akurat Oni robią swoje i jak się z Nimi nawija to w sumie jest spox.

Władze miasta i Pan Prezydent miażdżą sami siebie. Strasznie nas policją to już kompletny żen bo to oznacza faszokomuszy metal w głowach urzędasów i Pana Prezydenta. Czyli wiocha i polactwo pełną gębą.

E! WŁADZE! POZNAŃ TO NIE JEST WASZ FOLWARK. Poznań to miasto ludzi którzy czytają, podróżują, chcą lepiej i więcej. I właśnie dlatego powstał Relaks Nad Wartą. Powstał bez wchodzenia w dupę komukolwiek, bez zadęcia, bez tipsów i zbyt obcisłych koszulek. Przede wszystkim powstał BEZ ANI JEDNEJ ZŁOTÓWKI Z BUDŻETU MIASTA. (…)

Za fri, na początek, nowy claim dla biura promocji miasta:

„WOLNE MIASTO POZNAŃ – MIASTO WOLNE OD ROZRYWKI” 🙂

Co na to przedstawiciel Wydziału Gospodarki Nieruchomoścami? Szymon Błażek na łamach portalu epoznan.pl oznajmił: Obok Relaksu nad Wartą działa Barbarka ze spokojem, z którą nie mamy żadnych problemów (…) Chcemy pomagać dzierżawcom i to robimy, ale nie możemy pozwolić na to, by ich działalność była prowadzona kosztem mieszkańców.

To nie pierwszy taki przypadek tego lata w Poznaniu. Na początku lipca, zaledwie miesiąć po starcie z podobnych przyczyn zamknięto „Galerię Open Air”.

zdjęcia: facebook.com/RelaksNadWarta/

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →