‚Wszystko ma swój koniec, nasz projekt również’ – Ptaki odlatują na zawsze

News

Bartosz i Jaromir ogłosili koniec projektu Ptaki. Zobacz oświadczenie producentów.

Ptaki to projekt Jaromira i The Phantoma, doświadczonych didżejów i producentów z Warszawy, znanych również z solowej działalności. W 2012 zadebiutowali jako duet w katalogu The Very Polish Cut-Outs.
Winylowy sampler wytwórni TVPC z editami „Krystyna” i „Marek” od Ptaków, rozszedł się jak ciepłe bułeczki. Został m.in. bestsellerem w jednym z najbardziej znanych winylowych sklepów na świecie, Phonica w Londynie. „Krystyną” i innymi editami kręcili nie tylko polscy didżeje, zorientowani na house w klimatach disco/funk ale też takie sławy jak Eddie C, Jose Padilla czy Tycho. 

Ubiegłoroczny, debiutancki album „Przelot” okazał się nie mniejszym sukcesem, ale wszystko co dobre kiedyś się kończy. Ptaki ogłosili koniec swojego projektu. Zobacz poniżej pożegnanie, które wczoraj pojawiło się na ich fanpage’u.

Wszystko ma swój koniec, nasz projekt również. Od 20 sierpnia (ostatni wspólny występ) duet Ptaki przestaje istnieć. Główny cel naszego projektu – nagranie albumu opartego na samplach – został osiągnięty i chcemy obaj ruszyć dalej w inne miejsca. Dzięki za wszystkie wspaniałe chwile jakie przeżyliśmy razem z Wami przez te ostatnie 4 lata! Mamy nadzieję, że chociaż część naszej muzyki będzie dalej współtworzyć ścieżkę dźwiękową do Waszego życia.

Do końca sierpnia kasujemy również fan page (bez wpływu na nasz Soundcloud, gdzie znajdziecie naszą muzykę). Jeżeli interesuje Was co będzie dalej, zapraszamy do śledzenia solowej działalności obu z nas:

Bartosz:

https://soundcloud.com/bartoszkruczynski
https://www.facebook.com/bartoszkruczynski
https://soundcloud.com/pejzaz

Jaromir:
https://www.facebook.com/KARARA3000
https://soundcloud.com/karara3000

Polub muno.pl na Facebooku: