Koniec drum&bassowego duetu Spectrasoul

News
spectrasoul dnb drum&bass legend

14 lat wspólnych przygód na scenie muzycznej, dziesiątki singli, remixów oraz kolaboracji z topowymi artystami sceny drum&bass. Po zeszłorocznej decyzji o rozpadzie trio Noisia, w 2020 podobną decyzję o zamknięciu projektu podjął duet Spectrasoul.

Zamknięcie projektu Specstrasoul

W poniedziałek, za pośrednictwem mediów społecznościowych, legendarny duet Spectrasoul ogłosił decyzję o zamknięciu projektu. Artyści zaczęli swoją wspólną przygodę w 2006 roku. Zdążyli przez ten czas wyprodukować kilkadziesiąt singli, nawiązać niesamowite współprace z wokalistami i producentami, a także nagrać 3 albumy.

spectrasoul dnb drum&bass legend

Ponadto mieli przyjemność wystąpić prawie na całym świecie i stworzyć ogromną ilość drum’n’bass’owych hymnów, które po dziś dzień skradają serca nawet najbardziej wybrednych słuchaczy. Jak sami mówią, spełnili cele i marzenia, które chcieli spełnić, jednak czas pójść dalej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

David Kennet i Jack Stevens swoją decyzję argumentują dosyć zrozumiale. 2020 to naprawdę dziwny rok, który większości z nas przyniósł niezliczoną ilość refleksji oraz trudnych decyzji, które trzeba podjąć. W związku z tym, by skupić się w zupełności na sobie i swojej twórczości duet postanowił zamknąć projekt Spectrasoul.

Spectrasoul – Lost Disciple

Co dalej ze Spectrasoul?

Trudno wyobrazić sobie scenę drum&bass bez takich postaci jak Noisia czy bohaterowie newsa – Specstrasoul. Na szczęście, dzięki internetowi i muzyce, bez problemu możemy wracać do ich największych szlagierów ostatnich lat, jak chociażby Tempest Dub z pierwszego wydawnictwa, a także Glimpse dBridge, Lost Disciple, Bugsy czy legendarnego remixu Wasted Love od Benzela.

Spectrasoul & dBridge – Glimpse

Jednak to nie wszystko. Najwięksi fani duetu zauważyli pewnie, że od kilku miesięcy popularność swą zyskuje artysta o pseudonimie Workforce. Pod tym aliasem kryje się nikt inny jak Jack Stevens, który swój projekt rozkręca już od kilku miesięcy i już zdążył porządnie namieszać. Duet wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie na Facebooku i Twitterze będą informować o aktualizacjach związanych z ich osobnymi projektami.

Workforce – Fragments

Zobacz także: Legendarne trio Noisia kończy działalność

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →